• Viola,
  • Vizbulīte

ASV basketbolisti olimpisko turnīru uzsāk ar negaidītu zaudējumu Francijai

LETA 22:19, 25.07.2021

ASV vīriešu basketbola izlase svētdien ar zaudējumu Francijai uzsāka Tokijas olimpisko spēļu turnīru.

ASV A grupas pirmajā cīņā ar 76:83 (22:15, 23:22, 11:25, 20:21) zaudēja Francijai.

Pēc Devina Bukera soda metiena ASV trīs minūtes un 41 sekundi pirms mača beigām panāca 74:67 savā labā, taču nākamos 14 punktus guva Francija, pusi no tiem gūstot Nando de Kolo.

Džrū Holidejs ASV izlasē guva 18 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un četrreiz rezultatīvi piespēlēja. 12 punkti un desmit atlēkušās bumbas tika Edraisam Adebajo, bet pa 11 punktiem - Damjanam Lilardam un Kevinam Durentam, kurš spēli beidza ar piecām piezīmēm.

Francijas vienībā 28 punktus guva Evans Furnjē, kurš pieļāva arī piecas kļūdas. 14 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Rūdijam Gobēram, 13 punkti un pa piecām zem groza izcīnītām bumbām un rezultatīvām piespēlēm de Kolo kontā.

Jau ziņots, ka Čehija A grupas pirmajā spēlē ar 84:78 (25:19, 21:11, 21:16, 17:32) uzvarēja Irānas valstsvienību.

B grupā Austrālija pieveica Nigēriju ar 84:67 (23:23, 20:17, 15:12, 26:15), bet Itālija ar 92:82 (22:32, 21:14, 25:26, 24:10) bija pārāka pār Vācijas valstsvienību.

C grupā cīnīsies Japāna, Argentīna, Spānija un Slovēnija.

Olimpiskajā turnīrā piedalās 12 izlases, kas sadalītas trīs apakšgrupās pa četrām komandām katrā. Ceturtdaļfinālā iekļūs katras grupas divas labākās komandas, kā arī divas no trim trešo vietu ieguvējām.

Pēdējo trīs olimpisko spēļu čempioni ir ASV basketbolisti.

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Interesanti fakti Ko latviešiem darīt lidmašīnā, kamēr viņi lido uz kūrortu (+VIDEO)

Svarigs padoms: ierobežojiet kofeīna un alkohola patēriņu.