• Ainārs,
  • Uva,
  • Zigfrīds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Liepājā plaši tiks atzīmēta Neatkarības atjaunošanas diena (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 10:38, 28.04.2024


Koncerta apmeklētāji aicināti pievienoties un dziedāt līdzi iemīļotajām dziesmām.


Prezidenta Čakstes vārdā nosauktais laukums ir kļuvis par iecienītu atpūtas vietu Liepājā.

Lai 4.maijā kopā atzīmētu Brīvības svētkus, ikviens liepājnieks un pilsētas viesis plkst.15.00 Jāņa Čakstes laukumā būs gaidīts uz svētku koncertu, kurā uzstāsies Liepājas jaunie mūziķi.

Koncertā skanēs patriotiskas, visiem zināmas un tautā iemīļotas dziesmas jaunā, vēl nedzirdētā džeza aranžējumā - saksofona, trompetes, ģitāras, bungu un trombona izpildījumā. Koncerta apmeklētājus priecēs solisti Henrijs Bartkevičs un Elizabete Lāce.

Savukārt ar īpašu instrumentālo izpildījumu pārsteigs Gatis Gorkuša, Emīls Knubis, Inga Vamze, Martins Miļevskis, Kristaps Vītols-Vītoliņš, Marks Jonatans Runds, Timotejs Rozentāls un Andris Buiķis. Koncerta apmeklētāji aicināti pievienoties un dziedāt līdzi iemīļotajām dziesmām, lai kopā radītu īpašu svētku sajūtu. Koncerts visiem apmeklētājiem ir bez maksas.

Tāpat, lai aktīvi un erudīti atzīmētu Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu un veicinātu liepājnieku un pilsētas viesu līdziesaisti un līdzdarbošanos, 4.maijā norisināsies arī aizraujošās orientēšanās spēlēs komandām "Liepājas pēdas Latvijā".

4.maijā no plkst.10.00 līdz 11.00 Jāņa Čakstes laukumā notiks orientēšanās spēļu "Liepājas pēdas Latvijā" dalībnieku reģistrācija, kuras laikā muzicēs grupa "Kopā Reti Esošu Draugu Organizācija", plkst.11.00 spēļu atklāšana, tehniskā instruktāža visiem spēles dalībniekiem un starts visām komandām. Savukārt no plkst.15 līdz 15.30 paredzēta komandu ierašanās spēļu finišā Rožu ielā 6, pie Liepājas domes ēkas. Plkst.15.00 svētku koncerts, bet plkst.16.30, svētku koncerta noslēgumā, J. Čakstes laukumā notiks spēļu uzvarētāju apbalvošana.

Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka orientēšanās spēļu un svētku koncerta norises vietā - Jāņa Čakstes laukuma apkārtnē - 3. un 4.maijā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, ar kuriem aicinām laikus iepazīties. No 3.maija plkst.9.00 līdz 4.maija plkst.17.30 būs aizliegts stāvēt un apstāties Rožu ielā, posmā no Alejas ielas līdz Krišjāņa Valdemāra ielai (izņemot ar Liepājas Kultūras pārvaldes izsniegtām atļaujām). Automašīnu novietošana no 3.maija plkst.17.00 būs aizliegta arī stāvlaukumā pie Liepājas valstspilsētas domes. Savukārt no 4.maija plkst.10.00 satiksme būs slēgta Alejas ielā, posmā no Rožu ielas līdz J. Janševska ielai (izņemot spēļu dalībniekiem ar caurlaidēm, kuras autobraucēji saņems savos e-pastos līdz 2.maijam) un Rožu ielā, posmā no Alejas ielas līdz Kuršu ielai.

Spēļu dalībnieki, kuri spēlēs startēs autobraucēju komandās, aicināti savas automašīnas pirms starta novietot uz Alejas ielas, posmā no Rožu ielas līdz J. Janševska ielai, tad doties uz J. Čakstes laukumu reģistrēties spēlēm.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Šonedēļ daudzas pašvaldības mācīs, kā rīkoties kara trauksmes gadījumā (+VIDEO)

“Šobrīd arī katra iedzīvotāja gatavībai ir ļoti būtiska loma kopējā valsts aizsardzībā".

Sabiedrība Ceturtdien Latvijā gaidāms pārsvarā skaidrs laiks

Ceturtdien tikai vietām Latvijā gaidāms īslaicīgs lietus, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība Policija Rīgā aiztur agresīvu Krievijas atbalstītāju

Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizturējusi agresīvu Krievijas atbalstītāju, informēja RPP.

Sabiedrība Rīgas Centrālās stacijas mezgla izbūvei iztrūkst pusmiljards eiro

Rīgas Centrālās pasažieru dzelzceļa stacijas mezgla izmaksas "Rail Baltica" projektā varētu sasniegt 888 miljonus eiro, no kuriem kopumā patlaban iztrūkst 570,857 miljoni eiro, secināts Valsts kontroles (VK) ziņojumā par "Rail Baltica" Latvijas posma tvēruma izmaiņu pieņemšanas gaitu.

Lasiet arī

Sabiedrība Kurzemē šovasar pulcēsies Eiropas arhitekti (+VIDEO)

Liepājas centrs iegūs arī starptautisku dimensiju.

Ekonomika Vasarā airBaltic nodrošinās speciālos reisus uz Liepāju. Cik maksā lidojums?

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" šogad jūlijā un augustā nodrošinās speciālos reisus uz Liepāju, liecina informācija "airBaltic" mājaslapā.

Kultūra Hoijeres namā Liepājā ceps maizi un spēlēs tautasdziesmas (+VIDEO)

Šeit atjaunots dzīvoklis ar vēsturisko tapešu apdari uz sienām un telpu plānojumu.

Kultūra Nākamnedēļ tiks atklāts Kurzemes lielākais mūzikas festivāls (+VIDEO)

Tiks atskaņoti skaņdarbi, kas tiks telpiskoti ap klausītājiem izvietotā 8 skaļruņu akustiskā sistēmā.