• Lolita,
 • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video

VS.LV mājas lapas dizaina un visas informācijas autortiesības pieder pieder VS.LV redakcijai.

Vietnes materiālu izmantošana atļauta tikai ar VS.LV redaktoru rakstisku atļauju. Rakstu un ziņu pārpublicēšana jebkādā veidā, izņemot tiešus citātus, bez rakstiskas atļaujas ir aizliegta un uzliek atbildību saskaņā ar Lietuvas Republikas tiesību aktiem par autortiesību aizsardzību.

Vietnes informāciju aizliegts automātiski pārpublicēt jebkuros servisos bez oficiālas VS.LV atļaujas.

Citējot materiālus atsauce uz VS.LV ir obligāta. Citāti ir jāveido tā, lai citētais (ievietotais) teksts būtu skaidri identificēts. Citāta apjoms nedrīkst pārsniegt 50 procentus no publicētā raksta kopējā apjoma.

Citējot materiālus internetā, nepieciešama norāde par VS.LV materiālu. Piemēram, "Kā ziņo portāls VS.LV - norāde - citāts".

Portāla lietošanas noteikumi ir paredzēti katram portāla lietotājam, proti, gan reģistrētajiem, gan nereģistrētajiem lietotājiem. Lietotājam ir pienākums pirms portāla lietošanas iepazīties ar noteikumiem.

Portāla administrācijai ir tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt pašreizējos portāla lietošanas noteikumus, visas izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža.

Uzsākot portāla lietošanu, lietotājs piekrīt portāla noteikumiem, kā arī iespējai tos vēlāk mainīt.

Jebkura komerciāla darbība portāla resursos ir atļauta tikai ar portāla administrācijas atļauju.

Administrācijai ir tiesības pēc saviem ieskatiem, tostarp bez iepriekšēja brīdinājuma, ierobežot jebkādu pakalpojumu sniegšanu lietotājiem.

Katrs portāla lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, ko viņš ievieto portālā!

Portālā aizliegts:
 • saturs, kas aizskar citas personas cieņu un godu, aicināt uz vardarbību, kurināt rasu naidu vai citām pretlikumīgām darbībām, kā arī aizskart citu cilvēku jūtas;
 • saturs, kas liecina par datorvīrusu klātbūtni vai norāda uz to klātbūtni, vai var kaitēt datoru vai sakaru iekārtu darbībai un drošībai;
 • cits saturs, kas var ietekmēt portāla normālu darbību un drošību;
 • saturs, kura izvietošana var ietekmēt vai pārkāpt trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības (autortiesības u.c.);
 • saturs, kas var tikt uzskatīts par surogātpastu vai reklāmu;
 • saturs, kas satur pornogrāfisku informāciju;
 • jebkuru citu saturu, kas var būt pretrunā ar Latvijas Republikas likumiem.

Ievērojot šāda satura izvietošanu, administrācijai ir tiesības nekavējoties izdzēst šo informāciju, kā arī patur tiesības dzēst tā lietotāja profilu, kurš ievietojis šo informāciju, vai bloķēt viņa piekļuvi vietnei.

Administrācijai ir tiesības informēt portāla lietotājus par dažāda veida izmaiņām saistībā ar portālu, ievietojot informāciju portālā vai izsūtot e-pastu.

Viss portāla, ieskaitot tajā pieejamos pakalpojumus, tiek piedāvāts tāds, kāds tas ir, bez papildu garantijām.

VS.LV, turpmāk tekstā izdevējs, aicina Jūs iepazīties ar mūsu privātuma politiku, lai saprastu, kā un kāpēc mēs saņemam un izmantojam Jūsu datus.

Personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu (ES) Nr. Direktīva 95/46/EK (turpmāk tekstā - Noteikumi).

Mēs vēlamies jūs informēt par mūsu pakalpojumiem un īpašajiem piedāvājumiem, taču mēs to darīsim tikai tad, ja Jūs piekrītat šādas informācijas saņemšanai. Jūsu personas dati tiek izmantoti arī tad, kad abonējat mūsu publikācijas. Šī datu apstrāde tiek veikta likumīgās interesēs, lai nodrošinātu Jūsu pasūtījuma izpildi. Šos datus var izmantot arī mārketinga nolūkos. Visa jūsu sniegtā informācija ir konfidenciāla. Mēs izmantojam Jūsu personas datus tikai šajā dokumentā norādītajiem mērķiem.

Mēs varam glabāt šādus datus: vārds, uzvārds, personas kods, veikts maksājums, piegādes adrese, pakalpojumu iegādes vēsture, finanšu informācija, tostarp jūsu sniegtā informācija par maksājumiem pa tālruni, elektroniski vai aizpildot veidlapas mūsu vietnē, un kā arī jebkuru citu jūsu sniegto informāciju.

Jūsu privātums mums ir svarīgs, tāpēc jūsu personas dati nekad netiks izpausti vai pārdoti trešajām personām mērķiem, kas nav norādīti šajā dokumentā. Jūsu personiskā informācija var tikt kopīgota ar uzticamiem pakalpojumu partneriem, kuri sniedz īpašus pakalpojumus, piemēram, finanšu, reklāmas, maksājumu, piegādes vai citus pakalpojumus izdevniecībā vai ārpus tās.

Lai izvairītos no krāpšanas vai citas noziedzīgas darbības riska un pārliecinātos, ka jūsu sniegtā informācija ir pareiza, mēs varam to kopīgot ar valdības organizācijām, kas iesaistītas cīņā pret krāpšanu un noziedzību. Mums ir jāatklāj klienta informācija tiesībaizsardzības iestādēm, ja ir aizdomas par noziedzīgu darbību. Jūsu personas dati tiek aizsargāti pat tad, ja tie tiek nodoti ārpus izdevēja. Mēs esam apņēmušies veikt visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu uzticamie partneri arī aizsargā Jūsu personas datus.

Personas dati netiek nodoti trešajām valstīm (ārpus ES un/vai EEZ valstīm).

Jūsu personas dati var tiek izmantoti preses piegādes, mārketinga nolūkos un Jūsu pārlūkošanas pieredzes uzlabošanai. Mēs varam izmantot saņemto informāciju šādiem mērķiem:
 • Jūsu pasūtījumu izpilde;
 • portāla pārlūkošanas analīze. Tas ļauj mums uzlabot un pielāgot jūsu pārlūkošanas pieredzi un piedāvāt jums atbilstošu informācijas saturu;
 • datus var izmantot arī statistikas iegūšanai un analīzei, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, produktus un mūsu vietni;
 • sazinoties ar Jums, lai noskaidrotu Jūsu iepriekšējo pieredzi ar mums un noskaidrotu, ko mēs darām pareizi un kas ir jāuzlabo;
 • atbildes uz atsauksmēm un jautājumiem, ko Jūs mums uzdevāt kādā no sociālajiem tīkliem;
 • uzlabot vietnes veiktspēju un pārlūkošanas pieredzi, kā arī pārbaudīt, vai tās saturs ir drošs un viegli lietojams gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs.

Jūsu personas dati tiek glabāti drošībā. Tie ir aizsargāti no jebkuras organizācijas vai personas nesankcionētas piekļuves, izpaušanas, izmantošanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. Lai to nodrošinātu, tiek izmantotas dažādas modernas tehnoloģijas un daudzlīmeņu drošības programmas. Mēs esam apņēmušies veikt visus saprātīgos pasākumus, lai Jūsu informācija būtu privāta un droša.

Mūsu portālā var būt saites uz trešo pušu vietnēm. Katrai vietnei ir sava privātuma politika. Ja apmeklējat šādas vietnes, pirms jebkādas informācijas sniegšanas iesakām pārskatīt to privātuma politiku. Mēs neuzņemamies atbildību par citu vietņu politikām.

Ja nepieciešams, jums ir tiesības jebkurā laikā mainīt, papildināt vai dzēst savus datus. Ja vairs nevēlaties saņemt mūsu piedāvājumu un pakalpojumus, varat atteikties no turpmākās saziņas, izmantojot e-pastu info@vs.lv vai zvanot pa tālruni 26455555. Ja Jūsu dati tiek izmantoti, pamatojoties uz likumīgām interesēm, Jums ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret šo datu apstrādi, taču dažos gadījumos tas var nozīmēt, ka pakalpojums Jums vairs nebūs pieejams.

Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums info@vs.lv vai mūsu datu administratoriem dpo@vs.lv.

Ja Jūs neapmierina mūsu piedāvātie risinājumi vai, Jūsuprāt, mēs neveicam nepieciešamās darbības, Jums ir tiesības vērsties ar sūdzību uzraudzības iestādē, kas Latvijas Republikā ir Datu valsts inspekcija (www.dvi.gov.lv).

Portālā analizējam auditoriju, notiek datplūsmas izpēte un pētījumi, kas sniedz datus par reklāmas kampaņām. Šie pētījumi palīdz mums saprast, kā Jūs izmantojat mūsu vietni, un sniedz mums zināšanas par lietotājiem. Šo pētījumu rezultāti ir statistikas dati.

Pētījumu veic Gemius (www.gemius.lv). Šim nolūkam Gemius izmanto sīkfailus – savas vai citu izdevēju, kas piedalās pētījumā, sīkfailus. Gemius ir viens no mūsu uzticamajiem partneriem.

Portāla auditorijas parametru noteikšanas tiesiskais pamats ir saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem izteikta piekrišana ar sīkdatņu identifikatoru saistīto datu apstrādi. Tas nozīmē, ka, pirmo reizi apmeklējot mūsu vietni, mēs lūdzam Jūsu piekrišanu un tiek atvērts atbilstošs informācijas logs.

Jūsu piekrišana datu apstrādei statistikas izpētes nolūkos var tikt mainīta jebkurā laikā un ir brīvprātīga. Ja atteiksiet piekrišanu šo statistikas pētījumu izmantošanai, mums tiks liegta iespēja uzlabot mūsu pakalpojumus.

Ja Jūsu pārlūkprogramma atbalsta trešo pušu, piemēram, Gemius, sīkfailus, Jūs jebkurā laikā varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, attiecīgi mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Ja izmantojat pārlūkprogrammu, kas neļauj izmantot trešās puses sīkdatnes, lūdzu, atcerieties, ka, ja jau esat piekritis Gemius veiktajam pētījumam un vēlaties atteikties, Jums jāapmeklē pētījuma organizatora vietne, noklikšķinot uz Gemius Privātums Rīka saite.

Attiecībā uz Jūsu personiskajām tiesībām, mēs atbalstām personas datu aizsardzību saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem. Jums ir tiesības pieprasīt datu pārsūtīšanu, dzēšanu, labošanu, to apstrādes ierobežošanu, iegūt informāciju par Jums attiecas, iebilst pret datu apstrādi saistībā ar automatizētu lēmumu pieņemšanu (profilēšanu). Šīs tiesības varat izmantot, izmantojot vietni Gemius Privacy Tool.

Gemius auditorijas izpētē piedalās arī citi mediji. Lai veiktu šo pētījumu, Gemius izmanto sīkfailu tehnoloģiju. Tāpēc, apmeklējot mūsu portālu, Jūs dažkārt varat pamanīt, ka tiek izmantoti faili un sīkfaili no citām vietnēm.

Vietnes auditorijas dati tiek glabāti 3 gadus. Dati, kas ir vecāki par 3 gadiem, tiek atlasīti (t.i., ļoti liela daļa tiek izdzēsti, tiek saglabāti tikai reprezentatīvi dati), un Gemius tos glabā tikai statistikas nolūkos, ievērojot atbilstošus piesardzības pasākumus. Veicot pētījumu, Gemius var uzaicināt Jūs piedalīties izpētes panelī. Uzaicinājums tiek veikts, izliekot anketu sociāli demogrāfisko datu apkopošanai. Ja vēlaties, varat sniegt šo informāciju.

Cita informācija par Gemius, tās privātuma politiku un Jūsu tiesību pārvaldīšanu varat uzzināt Gemius privātajā vietnē.