hokejs

Pasaules Čempionāts Hokejā 2023

Pārējās ziņas

Sports Latvijas hokejisti piekāpjas ASV un zaudē cerības spēlēt ceturtdaļfinālā

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta pēdējā, septītajā spēlē ar rezultātu 3:6 (0:2, 1:1, 2:3) piekāpās ASV un zaudēja cerības iekļūt ceturtdaļfinālā, meistarsacīkstes noslēdzot devītajā pozīcijā.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada izšķirošo cīņu par vietu ceturtdaļfinālā

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta B apakšgrupas pēdējā, septītajā spēlē tiksies ar ASV, un, uzvarot pamatlaikā, saglabās cerības iekļūt ceturtdaļfinālā ar nosacījumu, ja pēc tam Slovākija pamatlaikā zaudēs Zviedrijai.

Sports Ostapenko WTA rangā saglabā desmito pozīciju; Semeņistaja pakāpjas uz 118.vietu

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko jaunākajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā saglabāja desmito vietu, bet Darja Semeņistaja pakāpusies par astoņām vietām augstāk uz 118.pozīciju.

Sports Cibuļskis: Varējām ilgāk izturēt tempu

Latvijas vīriešu hokeja izlasei pēc sestdienas spēles bija vairāk laika atpūtai pirms spēles pret Slovākiju, kas ļāva ilgāk turēt augstu spēles tempu pret slovākiem, pēc uzvaras atzina Latvijas aizsargs Oskars Cibuļskis.