• Dārgs

«Bayer» Vācijas čempiontitulam pievieno arī uzvaru Superkausā

Sports / futbols
LETA 19:38, 18.08.2024

Šī gada Vācijas čempione futbolā Leverkūzenes "Bayer" sestdien savā laukumā uzvarēja Vācijas Superkausā.

Cīņā par sezonas pirmo trofeju "Bayer" pamatlaikā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar "Stuttgart", bet pēc tam sekojošajā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā uzvarēja ar 4:3.

Mača 11.minūtē "Bayer" vadībā izvirzīja Viktors Bonifass pēc centrējuma soda laukumā, bet četras minūtes vēlāk Enco Millo ar sitienu no apmēram 12 metriem panāca 1:1. Leverkūzenes komanda pirmo puslaiku noslēdza jau desmit vīru sastāvā, jo tuvojoties tā beigām, sarkano kartīti pēc izklupiena saņēma Martēns Terjē.

Cīņas 63.minūtē tikko kā uz maiņu nākušais Denizs Undavs ar sitienu no vārtu priekšas ieguva vadību Štutgartes komandai, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām Patriks Šiks saņēma piespēli starp aizsargiem un izrāva neizšķirtu.

Pēcspēles sitienu sērijā "Bayer" vārtsargs Lukāšs Hrādeckis atvairīja Fransa Kreciga raidījumu, bet vēlāk, Silasam netrāpot vārtos, mājinieki nodrošināja uzvaru Superkausā.

"Bayer" savam pirmajam Vācijas čempiontitulam pievienojusi arī pirmo Superkausa trofeju.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.

Sports Pie Brīvības pieminekļa sveiks Latvijas paralimpiešus

Pirmdienas vakarā pie Brīvības pieminekļa notiks Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sagaidīšana, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Sports Parīzē noslēgtas paralimpiskās spēles

Svētdien "Stade de France" stadionā tika noslēgtas Parīzes vasaras paralimpiskās spēles.