Jaunā latviešu tenisiste Kamilla Bartone izcīna savu pirmo ITF titulu

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 15:57, 22.11.2020

Latvijas tenisiste Kamilla Bartone svētdien Igaunijā uzvarēja Hābnēmes W15 turnīrā, izcīnot savu pirmo Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) titulu.

Finālā Bartone (WTA 912.) ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja nīderlandieti Juditu Visheri (WTA 745.).

Par uzvaru turnīrā viņa nopelnīja desmit WTA vienspēļu ranga punktus.

Bartone ziemā paziņoja, ka lūko iegūt Vācijas pilsonību, lai nākotnē pārstāvētu šīs valsts izlasi. Šobrīd nav oficiālas informācijas par to, vai tenisiste mainījusi savu pavalstniecību, taču starptautiskos turnīros viņa joprojām piedalās kā Latvijas sportiste.

Šovasar pilngadību sasniegusī Bartone ir pērnā gada "US Open" junioru dubultspēļu turnīra čempione.

Jau ziņots, ka Bartone pirms tam pārvarēja kvalifikāciju, bet pirmajā kārtā ar 6-2, 6-0 sagrāva mājinieci Helēnu Narmontu, kura startēja ar organizatoru īpašo ielūgumu un WTA rangā nav atrodama. Otrajā kārtā viņa ar rezultātu 6-1, 6-4 uzveica Vācijas tenisisti Nastasju Mariannu Šunku (WTA 943.), bet ceturtdaļfinālā ar 6-2, 6-4 pārspēja Lielbritānijas tenisisti Emīliju Epltoni (WTA 682.)

Pusfinālā viņai pretī stājās turnīra otrā rakete Daniela Vismane no Latvijas (WTA 506.), kura tika pārspēta ar rezultātu 6-3, 6-1.

Šī paša turnīra vienspēļu pirmo kārtu nepārvarēja Margarita Ignatjeva (WTA 954.). Dubultspēlēs visas trīs Latvijas tenisistes apstājās pirmajā kārtā.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Kriminālziņas Zviedrijas pilsētā Malmē pirms Eirovīzijas dedzināts Korāns

Zviedrijas pilsētā Malmē, kur notiks Eirovīzijas dziesmu konkurss, kāds vīrietis un sieviete piektdien dedzināja Korāna eksemplāru.

Ekonomika Baltijas valstīs degvielas cenu izmaiņām nav vienotas tendences

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija vērojamas atšķirīgas tendences degvielas cenām, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Interesanti fakti 5. maijā Inženieru arsenāls Daugavpils cietoksnī svinēs gadadienu (+VIDEO)

Gada laikā Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs ir ieguvis labu praktisko pieredzi un plāno arvien aktīvāk strādāt.