Stupelis kļūst par četrkārtēju pasaules čempionu blakusvāģu motokrosā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 15:31, 08.09.2019

Blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien pasaules čempionāta 13.posmā Geņonā pirmajā braucienā nodrošināja sev pasaules čempiona titulu.

Baksa/Stupeļa ekipāža uzvarēja pirmajā braucienā, bet viņu sīvākais konkurents beļģis Marvins Vanlušens bija sestais, kā rezultātā Nīderlandes un Latvijas duets kļuva par čempioniem. Abas ekipāžas kopvērtējumā šķir 75 punkti — tik, cik var iegūt sezonas atlikušajos trīs braucienos -, taču Vanlušens vairs nevar apsteigt Baksu uzvarētajos braucienos.

Vēlāk pēcpusdienā tiks aizvadīts otrais brauciens.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā pasaules čempionāta kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu. Viņi par pasaules čempioniem kļuva arī 2015.gadā, bet 2003. un 2004.gadā Stupelis uzvarēja kopā ar leģendāro nīderlandiešu pilotu Danielu Vilemsenu.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.

Sports Kozlovskis apbalvojis profesionālos sportistus par sasniegumiem

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) šodien pasniedza Iekšlietu ministrijas (IeM) Pateicības IeM veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023. un 2024.gadā, VS.LV informēja IeM.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Kultūra Balvu novada folkloras kopa «‎Upīte» radīja hitu «Žīguļi» (+VIDEO)

"Apzinātas vairāk kā 200 dziesmas un šķiet, ka vēl nav redzamas beigas".

Interesanti fakti Aptauja: Latvijā 31% autovadītāju ir māņticīgi

Latvijā 31% autovadītāju ir māņticīgi, liecina automašīnu nomas un pilna servisa līzinga pakalpojumu sniedzēja "Avis" apkopotie dati.