• Zigismunds,
  • Zigmunds

VIDEO. Girgensons - mača pirmā zvaigzne un gūti vārti pret Bļugeru

LETA 11:48, 29.09.2019

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārbaudes spēlē, palīdzēdams Bufalo "Sabres" komandai svinēt uzvaru.

"Sabres" viesos ar rezultātu 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja cita uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas "Penguins".

Girgensons vārtus guva trešā perioda 12.minūtē, kad pēc Džona Gilmūra piespēles izslidoja viens pret pretinieku vārtsargu, meistarīgi raidīdams ripu mērķī un panākdams 2:2.

"Sabres" uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu un savā vienīgajā iemetienā zaudēja Jevgēņijam Malkinam. Lai gan "bullīšos" viņš nepiedalījās, latvietis tika atzīts par pārbaudes spēles spožāko zvaigzni un tika pie labākā lietderības koeficienta komandā - +2.

Tikmēr Bļugers nospēlēja 15 sekundes ilgāk par savu tautieti un arī bija gana produktīvs. Viņš šajā laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, pārtvēra trīs ripas un uzvarēja deviņos no 17 iemetieniem.

Traumas dēļ cīņu nepabeidza mājinieku spožākā zvaigzne Sidnijs Krosbijs, kurš tāpat kā Bļugers ir centra uzbrucējs.

Jaunā NHL sezona sāksies nākamajā trešdienā. Vēl no latviešiem sezonu NHL uzsāks Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins, bet Otavas "Senators" uzbrucējs Rūdolfs Balcers savainojuma dēļ turnīrā neiesaistīsies ātrāk pa oktobra beigām.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sabiedrība Atbalsta grozījumus par valsts valodas zināšanu arī citiem Krievijas pilsoņiem

Saeima šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā, ar kuriem valsts valodas zināšanu prasību plānots piemērot vēl papildu dažiem tūkstošiem Krievijas pilsoņu.

Ekonomika Latvijai šogad prognozē straujāko ekonomikas izaugsmi starp Baltijas valstīm

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (OECD) ceturtdien publiskotajā ziņojumā Latvijas ekonomikai šogad prognozē straujāko izaugsmi Baltijas valstīs. OECD prognozē, ka Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) šogad palielināsies par 1,8%.

Ekonomika Saeima piekrīt «airBaltic» obligāciju iegādei

Saeima šodien nolēma piekrist valsts dalībai Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" obligāciju iegādē.

Sabiedrība Maznodrošinātas mājsaimniecības azbestu saturošu šīferi var nodot bez maksas

Vides aizsardzības un reģionālā attīstības ministrijas (VARAM) kampaņas "Ļauj vecajam azbesta jumtam aizbraukt!" laikā trūcīgas un maznodrošinātas mājsaimniecības var nodot azbestu saturošu šīferi bez maksas, informē VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļa.