• Herberts,
  • Umberts

Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

LETA 06:59, 30.04.2024

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

twitter.com/celtics

Pirmā puslaika pēdējās minūtēs Porziņģis uzbrukuma epizodē pagrieza kāju, bet turpināja maču. Nākamajā uzbrukumā latvietis prasīja nomaiņu un klibodams pameta laukumu.

Kā ziņo ESPN apskatnieks Eidriens Vodžnarovskis, Porziņģis guvis labās kājas ikra muskuļa savainojumu. Otrdien tiks veikti padziļināti izmeklējumi, taču pirmās pārbaudes liecina, ka viņš varētu būt izvairījies no Ahileja cīpslas traumas.

Piecas minūtes pirms spēles beigām potītes savainojumu guva Džeisons Teitams.

"Celtics" viesos ar rezultātu 102:88 (34:24, 19:12, 28:23, 21:29) uzvarēja Maiami "Heat" komandu. Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-1 vadībā "Celtics".

Porziņģis laukumā pavadītajās 13 minūtēs un 31 sekundē realizēja vienu no trim tālmetieniem un visus četrus soda metienus, bet nerealizēja divus divpunktu metienus. Viņa kontā bija arī trīs atlēkušās bumbas un viena piezīme.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Deriks Vaits, bet 20 punktus pievienoja Džeisons Teitams.

"Heat" komandā rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Bams Adebajo, bet 19 punktus pievienoja Tailers Herro.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā spēkosies ar Vāciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionātā ceturtajā spēlē tiksies ar Vācijas valstsvienību.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā uzvar Kazahstānu (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Kazahstānu.

Sports Komuls: Otrajā spēlē jau jutos daudz drošāk

Latvijas hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls, kurš pašlaik notiekošajā pasaules čempionātā ir viens no septiņiem valstsvienības debitantiem, aģentūrai LETA atklāja, ka savā pirmajā mačā bijis satraukts.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionāta turpinājumā tiekas ar Kazahstānu

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē tiksies ar Kazahstānas valstsvienību.

Sports Porziņģim «double-double» kārtējā «Celtics» uzvarā (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis svētdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 12 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem, bet viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" ar 124:107 (30:24, 33:32, 30:29, 31:22) savā laukumā pārspēja Portlendas "Trail Blazers" komandu.

Sports Porziņģis gūst 27 punktus «Celtics» uzvarā pār «Thunder» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 27 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Porziņģim «double-double» un četri bloķēti metieni «Celtics» uzvarā (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis sestdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā izcēlās ar 19 punktiem, desmit atlēkušajām bumbām un četriem bloķētiem metieniem, sekmējot Bostonas "Celtics" komandas uzvaru.

Sports Porziņģis gūst 17 punktus «Celtics» zaudējumā (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 17 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda piedzīvoja zaudējumu.