• Selva,
  • Venta

«Atalanta» un «Bayer» spēlēs UEFA Eiropas līgas finālā

LETA 08:05, 10.05.2024

Vācijas komanda Leverkūzenes "Bayer" un Bergāmo "Atalanta" no Itālijas ceturtdien nodrošināja vietu UEFA Eiropas līgas finālā.

Bergāmo "Atalanta" Itālija mājās ar 3:0 (1:0) sagrāva Marseļas "Olympique", divu spēļu summā uzvarot ar 4:1.

Vārtus mājinieku labā guva Ademola Lukmens, Mateo Rudžeri un El-Bilals Turē.

Vācijas čempione Leverkūzenes "Bayer" mājās spēlēja 2:2 (0:1) ar "AS Roma", divu spēļu summā uzvarot ar 4:2.

Romas futbolisti ar diviem Leandro Paredesa realizētiem 11 metru sitieniem 43. un 66.minūtē rezultātu divu spēļu summā izlīdzināja, taču "Bayer" izvairījās no pirmā zaudējuma sezonā.

82.minūtē gan bumba viesu vārtos nokļuva no "AS Roma" aizsarga Džanlukas Mančīni, kurš ar galvu raidīja savos vārtos bumbu pēc stūra sitiena izpildes.

No zaudējuma Vācijas čempione izvairījās mača kompensācijas laika septītajā minūtē, kad pēc sologājiena bumbu vārtos raidīja

Josips Stanišičs.

UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās. Divas pirmās iekļuva izslēgšanas turnīrā, pirmo vietu ieguvējām uzreiz nodrošinot vietu otrajā kārtā. Otro vietu ieguvējām pirmajā kārtā pievienojās astoņas Čempionu līgā grupās trešo vietu ieņēmušās komandas. Savukārt trešo vietu ieguvējas pārcēlās uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, bet ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona bija beigusies.

Eiropas līgas finālspēle Īrijas galvaspilsētā Dublinā notiks 22.maijā.

Iepriekšējā sezonā par septiņkārtēju šī turnīra uzvarētāju kļuva "Sevilla", kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pārspēja "AS Roma".

Sports Serjogins un Siliņa izcīna otro vietu Rīgas maratonā

Latvijas vieglatlētikas garo distanču skrējēji Dmitrijs Serjogins un Anita Siliņa svētdien Rīgas maratonā izcīnīja otrās vietas, vienlaikus kļūstot par valsts čempioniem maratonā.

Sports Usiks smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā uzvar Fjūriju (VIDEO)

Ukrainas bokseris Oleksandrs Usiks sestdien Rijādā smagā svara kategorijas titulu apvienošanas cīņā ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem pārspēja britu Taisonu Fjūriju, kļūstot par neapstrīdamo čempionu.
Smagā svara kategorijā šī bija pirmā titulu apvienošanas cīņa šajā gadsimtā.

Sports Rīgas maratonam reģistrējušies vairāk nekā 33 tūkstoši dalībnieku no 104 valstīm

Startam Rīgas maratona dažādās distancēs reģistrējušies 33 003 dalībnieki, kas ir teju lielākā Rīgas maratonā reģistrētā skrējēju kopa pasākuma vēsturē.

Sports Latvijas hokejisti pārliecinoši zaudē Zviedrijai (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien Ostravā pasaules čempionātā piektajā mačā ar 2:7 (0:2, 2:4, 0:1) zaudēja Zviedrijas valstsvienībai.

Ekonomika Latvijā ražotie elektriskie skrejriteņi ir pieprasīti dažādās nozarēs (+VIDEO)

“Praktiski katru nedēļu mēs sastopamies ar interesi vai kādu jaunu pielietojuma veidu".

Kriminālziņas Lietuvas helikopters no zvejas kuģa evakuējis ievainotu Latvijas pilsoni

Lietuvas Gaisa spēku helikopters svētdien no zvejas kuģa evakuējis ievainotu Latvijas pilsoni, pirmdien paziņoja Lietuvas armija.

Ekonomika Kāda ir vidējā kredīta summa jaunajam mājoklim?

Kopumā 2024.gada kreditēšanas indekss ir audzis par 5 procentpunktiem, kas ir mazāka izaugsme nekā pērn, taču vērojama pozitīva tendence - bankas spēj kreditēt un vēlas to darīt.

Ekonomika Stacija Grobiņos nodrošinās energosistēmas atdalīšanu no Krievijas (+VIDEO)

Katras sinhronā kompensatora jauda būs 100 megavoltampēri.