• Inese,
  • Inesis

Švjonteka Madrides turnīra finālā uzvar Sabaļenku (VIDEO)

LETA 21:30, 05.05.2024

Polijas tenisiste Iga Švjonteka sestdien Madrides "WTA 1000" finālā pasaules vadošo tenisistu duelī uzvarēja baltkrievieti Arinu Sabaļenko.

Planētas pirmā rakete Švjonteka trīs setu cīņā, kas norisinājās vairāk nekā trīs stundas, uzvarēja ar rezultātu 7-5, 4-6, 7-6 (9:7). Šis bija 2024.gada sezonas ilgākais finālmačs.

Poliete trešajā setā pie rezultāta 5-6 atspēlēja divas mačbumbas, to pašu vienreiz paveicot arī taibreikā.

No desmit savstarpējām cīņām Švjonteka uzvarējusi septiņās, bet Sabaļenka - trīs. Pērn Madrides turnīra finālā pārāka bija Sbaļenka, kura toreiz Švjonteku pirmo reizi pārspēja, spēlējot māla seguma kortos.

22 gadus vecā Švjonteka kopš 2012.gada ir jaunākā tenisiste, kas paguvusi izcīnīt 20 WTA titulus.

Sports Ostapenko Romā tiksies ar baltkrievieti Sabaļenku

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien Romas "WTA 1000" sērijas turnīra ceturtdaļfinālā tiksies ar baltkrievieti Arinu Sabaļenku.

Sports Vītoliņš: Pret vāciešiem vairs nebūsim favorīti

Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā pret Vācijas valstsvienību būs vienkāršāk spēlēt nekā pirmajos trīs mačos turnīrā, uzskata komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā spēkosies ar Vāciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionātā ceturtajā spēlē tiksies ar Vācijas valstsvienību.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā uzvar Kazahstānu (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Kazahstānu.

Sports Ostapenko iekļūst Madrides WTA 1000 turnīra astotdaļfinālā

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko sestdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību astotdaļfinālu.

Sports Latvijas tenisistes Kingas kausa pirmajā spēlē stājas pretī Portugālei

Latvijas tenisa izlase šodien sāks Billijas Džīnas Kingas kausa Eiropas/Āfrikas zonas pirmās grupas turnīru, pirmajā spēlē stājoties pretī Portugālei.

Sports Ostapenko zaudē Maiami "WTA 1000" turnīra trešajā kārtā

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Maiami "WTA 1000" sērijas turnīra vienspēļu sacensību trešajā kārtā piedzīvoja zaudējumu.

Sports Semeņistaja zaudē Indianvelsas «WTA 1000» turnīra kvalifikācijas pirmajā kārtā

Latvijas tenisa otrā rakete Darja Semeņistaja pirmdien nepārvarēja Indianvelsas "WTA 1000" sērijas turnīra kvalifikācijas pirmo kārtu.