• Didzis,
  • Gaidis

Ostapenko zaudē Austrālijas atklātā čempionātā trešās kārtas spēlē

LETA 23:05, 21.01.2022

Latvijas sieviešu tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko piektdien Austrālijas atklātā čempionātā trešās kārtas spēlē cieta neveiksmi un neiekļuva astotdaļfinālā.

Latvijas tenisiste ar 6-2, 4-6, 4-6 piekāpās čehietei Barborai Krejčīkovai, kura WTA rangā ieņem ceturto vietu.

Pēc uzvarēta pirmā seta Ostapenko otrā seta sākumā bija vadībā ar 3-1, taču Krejčīkova spēja atspēlēties un panākt 6-4 otrā seta izskaņā.

Trešajā setā Krejčīkova turpināja spēlēt veiksmīgi un uzreiz izvirzījās vadībā ar 2-0, saglabājot savu pārsvaru līdz seta beigām.

Ostapenko "Australian Open" spēlē septīto reizi karjerā, un līdzšinējās sešās reizēs viņa divreiz aizkļuvusi līdz trešajai kārtai. Krejčīkova piedalās "Australian Open" astoto reizi, un iepriekš viņai nebija izdevies tikt tālāk par otro kārtu.

Ostapenko karjerā izcīnījusi četrus WTA titulus, kamēr viņas pretiniecei ir trīs šādi tituli.

Uzvarētāja astotdaļfinālā tiksies ar Baltkrievijas tenisisti Viktoriju Azarenku (WTA 25.).

Pirmajā kārtā Ostapenko ar 6-7 (7:9), 6-4, 6-1 uzvarēja slovākieti Annu Karolīnu Šmīdlovu, bet otrajā kārtā ar 4-6, 6-2, 6-4 pieveica ASV tenisisti Alisoni Risku.

Tikmēr Krejčīkova ar 6-2, 6-0 sagrāva Vācijas tenisisti Andreu Petkoviču (WTA 73.) un ar 6-2, 6-3 apspēlēja ķīnieti Vanu Sjiju (WTA 139.).

Jau ziņots, ka Latvijas otrā rakete Anastasija Sevastova pirmajā kārtā ar 4-6, 5-7 piekāpās Magdai Linetei no Polijas.

Savukārt dubultspēlēs Ostapenko ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku pirmajā kārtā ar 6-3, 6-1 uzveica šveicietes Viktoriju Golubiču un Žilu Teihmani.

Austrālijas atklātais čempionāts sākās 17.janvārī un norisināsies līdz 30.janvārim.

Sports Šilovs atvaira visus pretinieka metienus, Canucks iet tālāk (VIDEO)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs piektdien atvairīja visus pretinieka metienus, bet uzbrucējs Teodors Bļugers vienreiz meta pa vārtiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņu pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Latvijas hokejisti pārbaudes spēlē negūst vārtus un papildlaikā zaudē norvēģiem

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Rīgā priekšpēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Norvēģijai.

Sports Latvijas hokeja izlasei pievienojas uzbrucējs Dzierkals

Latvijas vīriešu hokeja izlases rindas pirms gaidāmā pasaules čempionāta piektdien papildināja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.