• Inese,
  • Inesis

Madrides Real futbolisti kļūst par Spānijas čempioniem

VS.LV 23:37, 04.05.2024

Madrides "Real" futbolisti sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un 36.reizi kļuva par Spānijas čempioniem.

"Real" mājvietā "Santiago Bernabeu" notikušajā mačā laukuma saimnieki uzvarēja "Cadiz" ar 3:0 (0:0) un pēc tam sagaidīja "Girona" uzvaru savā laukumā pār "Barcelona" - 4:2 (1:2).

Madrides kluba labā vārtus Braims Diass, Džūds Belinghems un Hoselu.

36.titulu galvaspilsētas komandai nodrošināja "Girona", kas nodrošināja tiesības pirmoreiz startēs Čempionu līgas turnīrā.

Barselonas klubs divreiz ar Andreasa Kristensena vārtiem 3.minūtē un Roberta Levandovska realizēto 11 metru soda sitienu puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē izvirzījās vadībā.

Mājinieki atbildēja ar Artjoma Dovbika vārtiem ceturtajā minūtē, kā arī trim vārtiem desmit minūšu laikā otrā puslaika vidū, divus vārtus gūstot Portu un vienus pēc Portu piespēles - Migelam Gutjerresam.

Četras kārtas pirms meistarsacīkšu beigām Madrides komandai ir 87 punkti, "Girona" - 74 un Barselonas vienībai 73 punkti. Madrides "Atletico", kas ieņem ceturto vietu, atpaliek no barseloniešiem par deviņiem punktiem, taču galvaspilsētas klubam ir spēle rezervē. 61 punkts ir Bilbao "Athletic", 54 punkti - Sansevastjanas "Real Sociedad", bet pēdējā Eirokausu pozīcijā šobrīd ar 49 punktiem ir Seviljas "Real Betis", kam ir spēle rezervē.

Sports Vītoliņš: Pret vāciešiem vairs nebūsim favorīti

Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā pret Vācijas valstsvienību būs vienkāršāk spēlēt nekā pirmajos trīs mačos turnīrā, uzskata komandas galvenais treneris Harijs Vītoliņš.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā spēkosies ar Vāciju

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Ostravā pasaules čempionātā ceturtajā spēlē tiksies ar Vācijas valstsvienību.

Sports Latvijas hokejisti pasaules čempionātā uzvar Kazahstānu (VIDEO)

Latvijas vīriešu hokeja izlase otrdien Ostravā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pārspēja Kazahstānu.

Sports Komuls: Otrajā spēlē jau jutos daudz drošāk

Latvijas hokeja izlases aizsargs Markuss Komuls, kurš pašlaik notiekošajā pasaules čempionātā ir viens no septiņiem valstsvienības debitantiem, aģentūrai LETA atklāja, ka savā pirmajā mačā bijis satraukts.

Sports PSG futbolisti nodrošina Francijas čempiontitulu

Parīzes "Saint-Germain" (PSG) futbolisti svētdien pēc tuvākās sekotājas "Monaco" zaudējuma 31.kārtas spēlē nodrošināja Francijas čempiontitulu trešo sezonu pēc kārtas.

Sports «Atletico» nosargā panākumu pirmajā Čempionu līgas ceturtdaļfināla cīņā

Madrides "Atletico" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izcīnīja uzvaru.

Sports «Barcelona» futbolisti Čempionu līgas ceturtdaļfinālu sāk ar uzvaru

"Barcelona" trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmajā puslaikā gūto pārsvaru, taču turpinājumā atspēlējās un tika pie uzvaras.

Sports Latvijas futbolistes EČ kvalifikācijas otrajā mačā tiek pie uzvaras (VIDEO)

Latvijas sieviešu futbola izlase otrdien Kišiņevā 2025.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra otrajā mačā izcīnīja panākumu.