• Sigmunds,
  • Zigismunds,
  • Zigmunds

Pēc zaudējuma dubultspēlē Latvijai dalība Tokijas spēļu tenisa turnīrā beigusies

LETA 14:48, 25.07.2021

Latvijas tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova svētdien nepārvarēja Tokijas olimpisko spēļu dubultspēļu turnīra pirmo kārtu, beidzot dalību sacensībās.

Latvijas duets ar 6-4, 1-6, 5:10 piekāpās austrālietēm - Samantai Stosurai un Elenai Peresai.

Spēli ar servi uzsāka austrālietes, un pirmie seši geimi noritēja bez breikbumbām - 3-3.

Septītajā geimā austrālietes deva Latvijas duetam divas breikbumbas pēc kārtas, otro izmantojot Ostapenko, kuras uzbrukumu pie tīkla nebija spējīga atvairīt Stosura, - 4-3.

Setu Latvijas duets pabeidza ar "sausā" uzvarētu geimu. Pēc labas Ostapenko serves Peresa īsti netika galā ar uzņemšanu, un Sevastova no gaisa guva izšķirošo punktu - 6-4.

Otro setu ar savu servi uzsāka austrālietes, ātri izvirzoties vadībā ar 3-0.

Otrajā geimā Latvijas duets deva pretiniecēm divas breikbumbas, otro no kurām austrālietes izmantoja. Pēdējās divās izspēlēs Ostapenko pie tīkla netika galā ar Stosuras sitieniem no gala līnijas.

Arī ceturtajā geimā, servējot Ostapenko, uzvarēja austrālietes. Ostapenko sistā bumbiņa pēc "svecītes" aizlidoja tikai līdz laukuma vidum, ko austrālietes nekavējās izmantot, pēc mirkļa ar savu servi panākot 5-0.

Atlikušajos geimos uzvarēja servētājas, setam beidzoties ar 6-1 Austrālijas dueta labā.

Supertaibreikā sākumā vadībā izvirzījās Latvijas sportistes - 1:0, 2:1, taču vēlāk visas četras savas serves zaudēja Sevastova, bet 4:4 pretinieces panāca, servējot Ostapenko.

Pirms tam gan divas izspēles zaudēja austrālietes, servējot Peresai, - 4:3 Sevastovas un Ostapenko labā. Tomēr pēc tam pēc 4:5 uzvarēja sešās izspēlēs pēc kārtas - 10:5.

Mačbumbu ar netveramu servi panāca Peresa, bet punktu mačam ar spēli pie tīkla pielika Stosura.

Jau ziņots, ka vienspēlē abas Latvijas spēlētājas zaudēja pirmajā cīņā.

Ostapenko (WTA 30.) pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 4-6, 7-6 (7:2), 4-6 cieta neveiksmi pret Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) sportisti Jeļenu Vesņinu (WTA 305.).

Savukārt Sevastova (WTA 53.) pirms tam ar 6-2, 4-6, 2-6 cieta zaudējumu pret francūzieti Fionu Ferro (WTA 64.).

Pirms pieciem gadiem Riodežaneiro par čempionēm dubultspēlē kļuva Krievijas sportistes Vesņina un Jekaterina Makarova.

Piekto reizi olimpisko spēļu vēsturē sacensības notiks uz cietā seguma kortiem.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports «Borussia» uzvar Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē

Dortmundes "Borussia" futbolisti trešdien svinēja uzvaru pirmajā UEFA Čempionu līgas pusfināla mačā.

Sabiedrība Ceturtdiena būs saulaina un bez nokrišņiem

Ceturtdiena būs saulaina un bez nokrišņiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Sports «Hurricanes» un «Avalanche» sasniedz Stenlija kausa izcīņas otro kārtu

Karolīnas "Hurricanes" un Kolorādo "Avalanche" otrdien nodrošināja vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā.