Latvijas hokejisti gūst otro uzvaru pasaules čempionātā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 21:54, 14.05.2019

Latvijas hokeja izlase otrdien Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Itālijas valstsvienību.

Latvijas izlases labā vārtus šajā mačā guva Roberts Bukarts, Rihards Marenis, kuram tas bija pirmais vārtu guvums planētas meistarsacīkstēs, un Teodors Bļugers.

Pirmajā trešdaļā Latvija veica 21 metienu, kamēr itāļi Kristera Gudļevska modrību traucēja vien divas reizes.

Otrais periods noslēdzās jau ar 2:0 par labu Latvijai.

Trešajā trešdaļā spēles gaita būtiski nemainījās, jo Latvijai joprojām piederēja iespaidīgs pārsvars. Pamatlaika beigās itāļu nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kā rezultātā Bļugers pēdējā minūtē raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos, uzstādot cīņas galarezultātu.

Nākamo maču Latvijas izlase aizvadīs ceturtdien, kad plkst.21.15 gaidāma cīņa ar Čehijas valstsvienību, bet pēc tam sekos spēles ar Krieviju (18.maijs plkst.13.15), Zviedriju (20.maijs plkst.17.15) un Norvēģiju (21.maijs plkst.17.15).

Jau ziņots, ka pēc spēles ar Šveici pirksta lūzuma dēļ čempionāts beidzās uzbrucējam Rodrigo Ābolam, kura vietā meistarsacīkstēm tika pieteikts cits uzbrucējs Māris Bičevskis, kurš vēl aprīlī tika atskaitīts no valstsvienības, taču vēlāk tika izsaukts atpakaļ.

B grupas kopvērtējumā Krievija ir maksimāli iespējamie deviņi punkti trīs spēlēs, kamēr Čehijai, Šveicei, Zviedrijai un Latvijai ir pa sešiem punktiem, tām ieņemot pirmās piecas vietas grupā, bet bez punktiem ir Austrija, Norvēģija un Itālija.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Pasaule Īrija sola neizvietot policiju uz robežas ar Ziemeļīriju

Īrijas valdība apstiprinājusi, ka uz robežas ar Ziemeļīriju policija netiks izvietota, Londonā pavēstīja Lielbritānijas Ziemeļīrijas lietu ministrija.

Pasaule NATO nosoda Krievijas kaitnieciskās darbības alianses teritorijā

NATO ceturtdien nosodījusi Krievijas kaitnieciskās darbības alianses teritorijā, atzīstot, ka dezinformācijas izplatīšana, sabotāža un kiberuzbrukumi rada draudus tās drošībai.

Sports Latvijas U-18 hokejisti pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā piekāpjas Kanādai

Latvijas hokejisti ceturtdien Vantā pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā cieta zaudējumu mačā ar vienaudžiem no Kanādas.