• Fanija,
  • Vēsma

Madonā sākas Eiropas junioru čempionāts biatlonā

LETA 07:33, 15.02.2023

Šodien Madonā sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" sāksies Eiropas atklātais junioru čempionāts biatlonā.

Sacensības sāksies plkst.11 ar 15 kilometru individuālo distanci junioriem, bet pēc tam plkst.14.30 12,5 kilometru individuālajā distancē startēs juniores.

Ceturtdien norisināsies jauktā stafete (plkst.11.30) un jauktā pāru stafete (plkst.15), sestdien būs sprints desmit kilometros junioriem (plkst.11) un 7,5 kilometros juniorēm (plkst.14.30), bet svētdien meistarsacīkstes noslēgsies ar iedzīšanas sacensībām attiecīgi 12,5 kilometros (plks.12) un desmit kilometros (plkst.15).

Pirmajās Eiropas līmeņa biatlona sacensībās Latvijā dalību apstiprinājuši vairāk nekā 250 sportisti no 31 valsts.

Junioru sacensību kalendārā Madonā notiekošais Eiropas čempionāts ir sezonas ceturtās sacensības, kas vienlaikus dod punktus arī Nāciju junioru kausa izcīņā.

Pēc tam sezonas noslēgumā marta sākumā Ščučinskā, Kazahstānā, norisināsies pasaules junioru čempionāts.

Latvijas junioru biatlona izlases sastāvs dalībai Eiropas junioru čempionātā Madonā:

Sanita Buliņa, Sandra Buliņa (abas - Alūksne), Estere Volfa, Elza Bleidele, Elizabete Slotiņa (viss - Cēsu sporta skola), Madara Veckalniņa (Madonas Sporta skola), Enia Kalniņa (Ogres Biatlona klubs), Renārs Birkentāls (Talsi, sporta klubs "Raimaks"), Imants Maļina (Daugavpils Individuālo sporta veidu skola), Kristiāns Kārlsbergs, Aleksis Samcēvičs, Erasts Bobrovs, Kristers Kalašņikovs (visi - Talsu novada sporta skola), Matīss Meirāns (Alūksnes Sporta skola).

Sports Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm kļuva Kanādas valstsvienība (VIDEO)

Par pasaules čempionēm hokejā sievietēm svētdien kļuva Kanādas valstsvienība, kas elites divīzijas turnīra finālā papildlaikā ar 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 1:0) pārspēja mājinieci ASV komandu.

Sports Porziņģis nespēlēs NBA pamatturnīra pēdējā mačā

Latvijas basketbolistam Kristapam Porziņgim svētdien Bostonas "Celtics" pēdējā Nacionālās baskebola asociācijas (NBA) pamatturnīra mačā tik dota atpūta un viņš laukumā nedosies.

Sports Latvijas 3x3 basketbola izlase šodien cīnīsies par olimpisko spēļu ceļazīmi

Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo ierindā šodien Honkongā pirmā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pusfinālā tiksies ar Nīderlandi.

Sports Balinskis un «Panthers» papildlaikā pārspēj Girgensona «Sabres»

Latvijas aizsarga Uvja Balinska pārstāvētā Floridas "Panthers" sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā tika pie panākuma papildlaikā, kamēr citā spēlē uzvaru svinēja arī Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras "Canucks".

Sports Rastorgujevam pasaules biatlona čempionātā 12.vieta sprinta distancē

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma 12.vietu desmit kilometru sprintā, Renārs Birkentāls finišēja 70. un Edgars Mise - 77.vietā.

Sports Bendikai piektā vieta pasaules biatlona čempionātā sprinta distancē

Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Čehijas pilsētā Nove Mesto pasaules čempionātā ieņēma piekto vietu 7,5 kilometru sprintā, sasniedzot Latvijas visu laiku labāko rezultātu pasaules čempionātu individuālajās disciplīnās sieviešu sacensībās, Annija Keita Sabule ieņēma 79. un Sandra Buliņa - 85.vietu.

Sports Latvijas biatlonisti Eiropas čempionāta jauktajā stafetē finišē 14.vietā

Latvijas biatlonisti Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Sanita Buliņa un Annija Keita Sabule svētdien Osrblī finišēja 14.vietā Eiropas biatlona čempionāta jauktajā stafetē.

Sports Latvijas biatlonisti PK posmā startēs sieviešu un vīriešu komandu stafetēs

Latvijas sportisti šodien Oberhofā Pasaules kausa biatlonā ceturtajā posmā startēs sieviešu 4x6 kilometru un vīriešu 4x7,5 kilometru komandu stafetēs.