• Sigmunds,
  • Zigismunds,
  • Zigmunds

Džokovičs aptur Medvedeva uzvaru sēriju un izcīna 18. Grand Slam titulu (+VIDEO)

LETA 22:19, 21.02.2021

Planētas pirmā rakete vīriešu tenisā Novaks Džokovičs no Serbijas svētdien Melburnā triumfēja Austrālijas atklātajā čempionātā, izcīnot savu 18. "Grand Slam" titulu karjerā.

Finālmačā Džokovičs ar rezultātu 7-5, 6-2, 6-2 uzvarēja Krievijas tenisistu Daniilu Medvedevu, kurš ATP rangā atrodas ceturtajā pozīcijā.

Džokovičs spēlēja savā devītajā "Australian Open" finālā un devīto reizi uzvarēja. Viņa rēķinā ir 18 "Grand Slam" tituli, par diviem mazāk nekā šveicietim Rodžeram Federeram un spānim Rafaelam Nadalam.

Melburnā Džokovičs uzvarējis trīs gadus pēc kārtas.

Tikmēr Medvedevs spēlēja savā karjerā otrajā "Grand Slam" finālā un otro reizi zaudēja. Aizpērn viņš "US Open" titula mačā atzina Nadala pārākumu.

Pirms svētdienas fināla Medvedevam bija 20 uzvaru sērija, no kurām 12 panākumi gūti pret pirmā desmitnieka tenisistiem. Visiem, izņemot nespēlējošo Federeru.

Šajā 20 uzvaru sērijā Krievijas tenisists uzvarēja 44 setus un zaudēja tikai septiņus. Viņš Džokoviču bija uzvarējis trīs no pēdējām četrām savstarpējām spēlēm, bet kopējā bilance pēc šodienas cīņas ir par labu serbam - 5-3.

Ierasti sacensības noris janvārī, bet šogad tās Covid-19 pandēmijas dēļ tika pārceltas trīs nedēļas vēlāk.

Jau ziņots, ka sieviešu vienspēļu turnīrā uzvaras laurus plūca Japānas tenisiste Naomi Osaka.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.