• Guntra,
  • Marianna

Meijeris iemet trīs metienus FIBA Čempionu līgas spēlē, bet Hapoel zaudē

LETA 21:33, 12.04.2023

Latvijas basketbolists Mareks Mejeris trešdien FIBA Čempionu līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē guva deviņus punktus, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Jeruzalemes "Hapoel" no zaudējuma.

"Hapoel" viesos ar rezultātu 78:94 (21:20, 16:27, 21:23, 20:24) piekāpās Atēnu AEK vienībai, kurai savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt Jānis Strēlnieks. Sērija līdz divām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirt 1-1.

Mejeris Jeruzalemes komandā laukumā bija 23 minūtes un 50 sekundes, kuru laikā grozā meta vienu no četriem divu punktu metieniem, divus tālmetienus un vienu no diviem soda metieniem. Viņa kontā arī četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas piezīmes un divas kļūdas, noslēdzot maču ar efektivitātes koeficientu astoņi un +/- rādītāju -8.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 24 gūtajiem punktiem bija Brintons Lemars, kamēr starp viesiem ar 28 punktiem izcēlās Levi Rendolfs.

Trešdien maču aizvadīs vēl Mārcis Šteinbergs un Manrezas "Baxi", kas spēkosies ar Tenerifes "Lenovo". Pirmajā sērijas spēlē pie panākuma tika Tenerifes vienība.

Otrdien ceturtdaļfināla otrajā spēlē neveiksmi piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā un Lukas Banki vadītā Strasbūras SIG komanda, kas ar 66:76 piekāpās Bonnas "Telekom", sērijā rezultātam kļūstot 1-1.

Ceturtdaļfinālu trešie mači paredzēti 18. un 19.aprīlī.

Ceturtdaļfinālā uzvarētāji tiek noskaidroti dueļos līdz divām uzvarām, bet sezona noslēgsies ar "Final Four" turnīru maijā. Pusfināla izloze notiks aprīļa beigās pilsētā, kura uzņems finālčetrinieka spēles.

Otrajā grupu turnīrā 16 komandas bija sadalītas četrās apakšgrupās, pirmo divu vietu ieguvējām kvalificējoties ceturtdaļfinālam.

Pagājušajā sezonā divu Spānijas komandu cīņā finālā Tenerifes "Lenovo" ar 98:87 pieveica "Baxi".

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.