• Gints,
  • Uvis

VIDEO. Bļugers pamatīgi izkaujas ar pretinieku Penguins zaudējumā Bruins

LETA 10:58, 28.04.2021

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien izvicināja dūres Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Pitsburgas "Penguins" komandai ciešot zaudējumu.

"Penguins" mājās ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) piekāpās Bostonas "Bruins" komandai.

Pirmie vārti spēlē tika gūti nepilnas divas minūtes pirms otrā perioda beigām, kad Davids Krejči, metot ar nūjas lāpstiņas neērto pusi, panāca 1:0 bostoniešu labā.

Trešā perioda septītajā minūtē Bļugers centās sapurināt komandu un "Penguins" uzbrukuma zonā izkāvās ar pretinieku spēlētāju Žeremī Lozonu. Dūru cīņās nedaudz pārāks bija "Bruins" aizsargs, kurš noguldīja Bļugera zemē.

Tomēr tas nepalīdzēja mājinieku komandai un perioda desmitajā minūtē Breds Maršāns pie "Penguins" vārtiem uztvēra atlēkušo ripu un dubultoja "Bruins" pārsvaru. Trīs minūtes vēlāk laukuma saimniekiem lika kapitulēt arī Teilors Hols, kurš no zonas vidus panāca 3:0 viesu labā.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nepilnas divarpus minūtes, Džefs Kārters pēc tālas piespēles raidīja ripu vārtu stūrī un neļāva "Penguins" hokejistiem palikt "sausā".

Bļugers otrdien uz ledus pavadīja 12 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja divos no astoņiem iemetieniem, tika pie piecām soda minūtēm un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 37 spēlēs guvis septiņus vārtus, 14 reizes rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +12.

Pitsburgiešiem otrdien bija iespēja nodrošināt vietu Stenlija kausa izcīņā, bet tā netika izmantota.

Pirmās četras Austrumu divīzijas komandas šķir tikai seši punkti. "Penguins" ar 67 punktiem 50 spēlēs ir otrā, bet "Bruins" ar 62 punktiem 48 cīņās - ceturtā.

Turpinājumā Bļugers ar komandas biedriem dosies uz Vašingtonu, kur ceturtdien un sestdien aizvadīs divus mačus ar divīzijas līderi "Capitals".

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Sports Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics".

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sabiedrība Latvija Preses brīvības indeksā pakāpusies līdz 12.vietai

Latvija Preses brīvības indeksā pakāpusies līdz 12.vietai, liecina starptautiskās organizācijas "Reportieri bez robežām" (RSF) publicētais jaunākais reitings.

Veselība Latvijas Uroloģijas asociācija izteica svarīgu brīdinājumu vīriešiem (+VIDEO)

Patiesībā nevis vecajam kungam ir jāuztraucas par savu PSA, bet gan viņa dēlam un varbūt arī mazdēlam.

Pasaule Turcija paziņo par tirdzniecības apturēšanu ar Izraēlu

Turcija ceturtdien paziņoja, ka aptur visu tirdzniecību ar Izraēlu, līdz tā atļaus netraucētu palīdzības piegādi Gazas joslai, kur notiek Izraēlas ofensīva pret palestīniešu kaujinieku grupējumu "Hamās".

Sports Latvijas hokejisti aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas izlasi

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Rīgā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Norvēģijas valstsvienību.