• Aīda,
  • Ida,
  • Vida
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


VIDEO. Priekulē, kur 5 gadus nebija zobārsta, nu strādā ukraiņu speciālists

Teksta izmērs Aa Aa
Veselība
VS.LV 11:21, 22.01.2023

Priekulē jau veidojas rinda pie zobārsta no Ukrainas, kurš darbu uzsāka gada nogalē. Viņam palīdz ukraiņu medmāsa, kura arī bēgusi no karadarbības zonas.

Priekules poliklīnikā zobārsts no Ukrainas Oleksijs Burjaks sāka strādāt pagājušā gada decembrī. Tā bijusi vairāku apstākļu sakritība, varētu teikt pat nejaušība, stāsta "Priekules slimnīcas" valdes priekšsēdētaja Tatjana Ešenvalde. Vārds pa vārdam, un tagad Priekulē - pēc piecu gadu pārtraukuma - atkal ir zobārsts.

Oleksijs dzīvojis Donbasa reģionā. Tas ir skaudrs stāsts par pamestām mājām un drošākas dzīves meklējumiem ārpus dzimtās Ukrainas. Viņš varējis atbraukt brīdī, kad jau sasniedzis pensijas vecumu.

Lasīt visus komentārus (0)

Rekomendējam
ARĪ KATEGORIJĀ

Veselība Plāno maksāt kompensācijas par pret Covid-19 vakcīnu izraisītu kaitējumu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) pieņēmusi lēmumu izmaksāt 25 000 eiro kompensācijas par gadījumiem, kad ar vakcināciju pret Covid-19 pacientam nodarīts kaitējums veselībai, liecina Veselības ministrijas (VM) saskaņošanai valdībā iesniegtais informatīvais ziņojums.

Veselība Meņģelsone: Veselības aprūpei būtu jānovirza vismaz 14% no sociālā nodokļa

Veselības aprūpes finansēšanai Latvijā būtu jānovirza vismaz 14% no sociālā nodokļa, šādu viedokli pauda veselības ministre Līga Meņģelsone.

Veselība Asinsdonoru centrs februārī dosies 51 izbraukumā

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) februārī dosies 51 izbraukumā, kā arī gaidīs ikvienu pastāvīgajās asins ziedošanas vietās, informēja VADC Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Maskalāne.

Veselība VCA atver jaunu poliklīniku tirdzniecības centrā Dole

AS "Veselības centru apvienība" (VCA), paplašinot ambulatoro pakalpojumu pieejamību Rīgā, tirdzniecības centrā "Dole" atvērusi jaunu poliklīniku - "Dole", informēja uzņēmumā.

Lasiet arī

Sabiedrība Stājies spēkā spriedums, ar kuru noraidīta LNB būvnieku prasību piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro
Rīga, 2.febr., LETA. Spēkā stājies Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru noraidīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) būvnieku - pilnsabiedrības "Nacionālā būvkompāniju apvienība" - prasība piedzīt no valsts 12,1 miljonu eiro.
Pasaule Vācijā 70 Ukrainas karavīri sāk apmācības "Patriot" izmantošanā

Vācijā ieradušies 70 Ukrainas karavīri, kas tiks apmācīti pretgaisa aizsardzības sistēmas "Patriot" izmantošanā, ko Berlīne nodos Ukrainai, lai palīdzētu tai atvairīt Krievijas gaisa uzbrukumus.