• Gints,
  • Uvis

Latvijas florbolistes Sešu nāciju turnīru noslēdz trešajā vietā (VIDEO)

LETA 15:54, 22.10.2023

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien Sešu nāciju turnīru noslēdza trešajā vietā. Cīņā par otro pozīciju turnīrā latvietes ar rezultātu 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) zaudēja Norvēģijai.

Dārta Derupa guva vārtus un asistēja Simonas Grāpēnas precīzajā metienā.

Piektdien Latvijas florbolistes ar 4:11 piekāpās Slovākijai un ar 4:3 pēcspēles metienos pieveica Dāniju, bet sestdien ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Vāciju un tika pie tehniskās uzvaras 5:0 pār Poliju.

Galvenajam trenerim Jānim Inģistam palīdz treneri Linda Līce un Jānis Dainis, kā arī fiziskās sagatavotības treneris Kaspars Reikmanis.

Sports Šilovs neglābj «Canucks» no otrā zaudējuma Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas mačā atvairīja 20 metienus, taču neglāba Vankūveras "Canucks" no otrās neveiksmes.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.