• Rūsiņš,
  • Sandris

Lielvārdes florbolisti nodrošina vietu Latvijas čempionāta finālā

LETA 08:21, 02.04.2023

"Lielvārde"/"FatPipe" florbolisti sestdien iekļuva "Elvi Florbola līgas" vīriešu turnīra finālā.

"Lielvārde"/"FatPipe" pusfināla sērijas piektajā mačā viesos ar rezultātu 5:3 (2:0, 3:1, 0:2) pārspēja "Masters"/"Ulbroka" un sērijā līdz četrām uzvarām svinēja panākumu ar 4-1.

Pirmajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Aivis Kusiņš un Armands Savins, kuram izdevās gūt vārtus mazākumā.

Otrā perioda ievadā mājinieku vārtsargu pārspēja Iļja Taratutins un Sandis Mihailovskis, panākot četru vārtus pārsvaru, bet neilgi pēc tam pirmos vārtus guva laukuma saimnieki, precīzam esot Ralfam Klempneram. Tuvojoties trešdaļas beigām, vēl vienu reizi bumbiņu pretinieku vārtos meta Kusiņš.

Noslēdzošajā trešdaļā "Masters"/"Ulbroka" labā vārtus guva Eduards Stūre un Artūrs Narogs, taču viesiem izdevās nosargāt uzvaru mačā.

Lielvārdes vienība finālā tiksies ar "Valmieru", kas savā pusfinālā ar 4-0 bija pārāka pār "Ķekava"/RB&B komandu.

Florbola līgas komandas aizvadīja divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļuva izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli rit sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks "Arēnā Rīga".

Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu "Lekrings" ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu "Rubeni".

Sports Mediji: Klārka parakstīs astoņu gadu vienošanos ar Nike

Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftā ar pirmo numuru izvēlētā Keitlina Klārka tuvākajā laikā parakstīs ievērojamu vienošanos ar sporta zīmolu "Nike", informē Ziemeļamerikas mediji.

Sports Akcijā aicinās iedzīvotājus lifta vietā izmantot kāpnes

Lai atgādinātu par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā, šodien norisinās akcija "Diena bez lifta 2024", aģentūru LETA informēja Latvijas Tautas sporta asociācija.

Sports Bļugers palīdz «Canucks» uzsākt Stenlija kausa izcīņu ar uzvaru (VIDEO)

Ar rezultatīvu piespēli svētdien Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas pirmajā mačā izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers, palīdzot Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pār Nešvilas "Predators".

Sports Ostapenko WTA rangā saglabā desmito pozīciju

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko jaunajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā saglabā desmito vietu, bet Darja Semeņistaja palikusi 113.vietā.