• Estere,
  • Hermīne
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kultūras ministra amatam virzīs Agnesi Lāci

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 12:32, 17.06.2024

Andris Ērglis


Cer jauno ministru apstiprināt jau šo ceturdien."Laikā, kad notiek svarīgs darbs pie 2025.gada budžeta, ir īpaši svarīgi, ka nodrošinām darba nepārtrauktību arī mūsu pārraudzītajā Kultūras ministrijā. Agnese Lāce sevi pierādījusi kā profesionāli, kura skaidri nosprauž mērķus un zina, kā tos sasniegt. Mūsuprāt, šis būs ieguvums visai kultūras nozarei," uzsver partijas "Progresīvie" frakcijas priekšsēdētājs Andris Šuvajevs.

Agnese Lāce ieguvusi maģistra grādu politikas zinātnē Latvijas Universitātē, kā arī maģistra grādu socioloģijā ar specializāciju migrācijas studijās Deusto un Osnabrikas universitātē Amsterdamā.

Pēc maģistra grāda socioloģijā iegūšanas viņa strādājusi domnīcā PROVIDUS, Sabiedrības integrācijas fondā (SIF), kā arī starptautiskajās organizācijās un koordinējusi bēgļu no Ukrainas uzņemšanu Latvijā. Kopš 2023.gada septembra viņa bijusi Kultūras ministrijas parlamentārā sekretāre.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Latvijā plāno liegt uzturēties arī Baltkrievijā reģistrētām automašīnām

Tieslietu ministrija (TM) šobrīd izstrādā un iesniegs Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai likumprojektu, lai liegtu Latvijā uzturēties Baltkrievijā reģistrētiem transportlīdzekļiem, tostarp šķērsot ar šādām automašīnām valsts robežu tranzītā. Jau pašlaik līdzīgs regulējums ieviests attiecībā uz Krievijā reģistrētām automašīnām.

Sabiedrība Rinkēvičs: patiesības mirklis par valdības rīcībspēju gaidāms rudenī

"Patiesības mirklis" par Evikas Siliņas (JV) vadītās valdības rīcībspēju gaidāms pēc vasaras pārtraukuma, pirmdien intervijā TV3 izteicās Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.

Sabiedrība Vidusskolēni izkrituši galvenokārt matemātikas eksāmenā

Optimālā līmeņa centralizētajā eksāmenā matemātikā 15% minimālo kopvērtējuma slieksni nav sasnieguši ap 2700 vidusskolēnu, liecina Valsts izglītības satura centra (VISC) pirmie provizoriskie rezultāti.

Sabiedrība Demogrāfs Ilmārs Mežs atrisina zemā mūža ilguma mīklu Latvijā (+VIDEO)

1938. gadā īsāks mūžs bija Francijā, Igaunijā, Somijā, Itālijā un Spānijā.

Lasiet arī