• Evija,
  • Jogita,
  • Raita
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Dziesmu un deju svētku dalībniekus aicina neēst vārīto desu (papildināta)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 18:39, 07.07.2023


Dziesmu un deju svētku dalībnieki tiek aicināti neēst šodien saņemtajā launaga pakā atrodamo vārīto desu "Zaļā dakšiņa", kuras derīguma termiņš ir 18.jūlijs.Kā informēja svētku rīkotāji, šāds aicinājums tiek izplatīts, pamatojoties uz "dalībnieku pirmajiem signāliem" un saskaņā ar Pārtikas un veterinārā dienesta rekomendācijām.

"Rēzeknes gaļas kombināta" vārītās desas "Zaļā dakšiņa" iepakojumus ar derīguma termiņu 18.jūlijs svētku rīkotāji, saņemot signālus un rekomendācijas, nekavējoties izņēmuši no neizdalītajām launaga pakām, tomēr dalībniekus, kuri savas paciņas bija saņēmuši jau iepriekš, tiek aicināti minēto desu neēst.

"Darbības tiek veiktas nekavējoties, ir cieša sadarbība gan ar PVD, gan ar launagu paku nodrošinātāju. Mēs veicam dalībnieku apzināšanu," uzsver svētku izpilddiektore Daina Markova.

Dalībnieku launagu paku saturu saskaņā ar publiskās iepirkumu procedūras rezultātiem nodrošina uzņēmums "Sanitex".

Rīkotāji sadarbībā ar "Sanitex" meklē risinājumus, lai nekavējoties aizstātu desu ar citu produktu.

Papildināta: Uzņēmuma pārstāve aģentūrai LETA norādīja, ka tika konstatēta konkrēta produkta neatbilstība kvalitātei. Ar PVD darbiniekiem klātienē tika pieņemts lēmums nekavējoties izņemt no launaga paciņām desu, kā arī tajā brīdī neizdalītās pakas tika nomainītas pret citām launaga pakām, kuru sastāvā bija cits atbilstošs gaļas izstrādājums.

"Sanitex" "dara visu, lai sestdienas un svētdienas paku izdale noritētu bez aizķeršanās".


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Aizpute atjauno seno Kurzemes pilsētu (+VIDEO)

Tuvākajā laikā šeit parādīsies jauna tūrisma oāze.

Sabiedrība Rīgā tiks mainīta satiksmes organizācija Gogoļa ielā (SHĒMA)

Turpinoties Rail Baltica Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada būvniecībai, naktī no 2. uz 3. decembri Gogoļa ielā tiks veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Sabiedrība Dr. Martens apavi - ikonisks un populārs zīmols

Dr. Martens apavi ir kļuvuši par vienu no visvairāk atpazīstamajiem un populārākajiem apavu zīmoliem pasaulē. Šo apavu ikoniskais dizains un izturība ir piesaistījuši daudzus cilvēkus dažādākajās paaudzēs.

Sabiedrība Automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām

No šodienas līdz 1.martam automašīnām un autobusiem, kuru pilna masa nav lielāka par 3500 kilogramiem, obligāti jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, paredz Ceļu satiksmes noteikumi.

Lasiet arī

Kultūra Apskatāma ekspozīcija Dziesmusvētku telpa

Mežaparka Lielās estrādes jeb Sidraba birzs Ziemeļrietumu spārnā šodien atklāta Rakstniecības un mūzikas muzeja (RMM) ekspozīcija "Dziesmusvētku telpa", informēja RMM pārstāve Ilona Matvejeva.

Sabiedrība Tracis ap Dziesmu svētku biļetēm: Pārskaitušies arī daudzi koristi

Lai arī uz Dziesmu svētku koru lielkoncertu "Tīrums. Dziesmas ceļš" šovakar biļetes vēl bija pieejamas, lētāko biļešu par 50 eiro neesamība radījusi vairāku koru kolektīvu neapmierinātību, piektdien ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

Kultūra Biļetes uz Dziesmu svētku pasākumiem Mežaparkā pirktas no 48 valstīm

Biļetes uz Dziesmu un deju svētku pasākumiem Mežaparkā iegādājušies interesenti no 48 valstīm, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) pārstāve Linda Ertmane.

Kultūra Kora vadītājs: Rīgas projektu koris nekad nav atteicies no dalības koru karos

Rīgas projektu koris nekad nav atteicies no dalības koru karos, attiecīgi patiesībai neatbilst svētku rīkošanā iesaistīto diriģentu publiski izteiktie apgalvojumi, ka koris piekritis šajās sacensībās nepiedalīties, aģentūrai LETA uzsvēra kora mākslinieciskais vadītājs Kristofers Volšs-Sinka.