Vēsturiskajai ēkai ir liels potenciāls un pielietojums, galvenokārt, pateicoties autentiskajai videi un ģeogrāfiski izdevīgai atrašanās vietai.
Vēsturiskās muižas un pilis spēlē būtisku lomu daudzpusīgā kultūras, ekonomikas un sabiedriskajā dzīvē ne vien Eiropā, bet arī Latvijā. Tikai prasmīgu saimnieku rokās vēstures liecinieces atdzimst, radot jaunu stāstu. Viena no Siguldas novada bagātībām ir Pierīgas mežu ieskautā neparastā arhitektūras pērle - Inčukalna Medību pils.
Siguldas novada pašvaldības īpašumā esošā Inčukalna Medību pils uzcelta 1914.gadā. Meža ielokā esošās ēkas iekšpusē kādreiz bija parketa grīda, kristālstikla durvis, spoguļsienas un skaisti kamīni. Katra istaba bija īpaši iekārtota un atšķīrās no citām. To Baltijas naftas bāzes direktors barons fon Zonberhards dāvināja savai meitai un trim dēliem. Cauri laikiem Inčukalna Medību pils saglabājusi savu interesanto arhitektūru.
Šis ir īstais brīdis veidot savu īpašo stāstu Inčukalna Medību pilī trīsdesmit gadu garumā. Siguldas novada pašvaldība rīko nomas tiesību izsoli. Vēsturiskajai ēkai ir liels potenciāls un pielietojums, galvenokārt, pateicoties autentiskajai videi un ģeogrāfiski izdevīgai atrašanās vietai. Inčukalna Medību pils ir vien stundas brauciena attālumā no galvaspilsētas un nepilnu trīsdesmit minūšu brauciena attālumā no Latvijas mīlētākās pilsētas - Siguldas.
Kā liecina veiksmīgākie piemēri, mazākas muižas un pilis prasmīgu saimnieku rokās pārtop viesnīcās un restorānos, piedāvājot neparastu pieredzei vēsturiskā vidē. Aizvien biežāk vēsturiskās ēkas integrēti augstvērtīgi kultūras un mākslas pasākumi. Pēdējo gadu laikā Latvijā pilis un to ainava kļuvusi par populāru laulību ceremoniju un svinību vietu. Šajās vietās nereti tiek īstenoti aizraujoši projekti, kas veicina reģionālo identitāti. Tajā pašā laikā Inčukalna Medību pilij ir potenciāls kļūt par unikālu atpūtas vietu. Ja šo visu var iztēloties, to var arī īstenot.