Latvijas jaunie motosportisti izcīna septīto vietu Nākotnes cerību kausā

Teksta izmērs Aa Aa
Sports
LETA 14:49, 02.10.2023

Latvijas jaunie motosportisti nedēļas nogalē Beļģijā izcīnīja septīto vietu Nākotnes cerību kausā motokrosā jeb "Coupe de l'Avenir'', kas neformāli tiek dēvēts par bērnu un jauniešu Nāciju kausu.

Individuāli veiksmīgākais starts padevās Mairim Pumpuram, kurš "Open" klasē pirmajā braucienā finišēja sestais, otrajā braucienā ierindojās ceturtajā pozīcijā, bet trešajā - septītajā vietā.

Vēl "Open" klasē startēja Uldis Freibergs, kuram pirmajā braucienā 19.pozīcijā, bet tālāk divas astotās vietas, kā arī Alberts Knapšis, kurš ierindojās attiecīgi 23., 21.un 20.vietā. Summā "Open" klasē latvieši ieņēma piekto vietu 11 komandu konkurencē.

Vēl Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Jurčenko, Edvards Jēkabsons un Georgs Fridrihsons (visi - MX65 klase), Jēkabs Hudolejs, Sebastians Olsens un Kristiāns Baltus (visi - MX85 klase).

65 kubikcentimetru klasē Latvijas komandai astotā vieta desmit komandu konkurencē, bet 85 kubikcentimetru klasē septītā pozīcija no 12 komandām.

Kopvērtējumā, ņemot vērā visu braucēju rezultātus, Latvijas vienība ieņēma septīto vietu.

Uzvaru izcīnīja Francijas jaunie motosportisti, kuriem sekoja Lielbritānijas komanda, bet labāko trijnieku noslēdza Beļģija.

"Coupe de l'Avenir'' sacīkstes norisinājās 51.reizi.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

Rekomendējam

Sports Latvijas futbolistiem uzvara UEFA Nāciju līgas spēlē

Latvijas vīriešu futbola izlase otrdien Rīgā izcīnīja uzvaru UEFA Nāciju līgas C divīzijas otrajā mačā.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.