• Dāgs,
  • Dārgs

Bļugers palīdz Penguins izcīnīt vēlu uzvaru Nešvilā (VIDEO)

LETA 08:55, 01.03.2023

Pie uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien tika Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda, kas viesos pieveica Nešvilas "Predators" vienību.

Teodors Bļugers

Pitsburgas hokejisti bija pārāki ar 3:1 (0:0, 0:0, 3:1), tiekot pie trešās uzvaras pēc kārtas.

Bļugers laukumā pavadīja 12 minūtes un 13 sekundes, no kurām minūti un 59 sekundes spēlēja mazākumā. Latvieša kontā viens spēka paņēmiens, viena pārtverta ripa, uzvarēti pieci no 11 iemetieniem un neitrāls lietderības koeficients.

Mājiniekus spēles 48.minūtē vadībā izvirzīja Marks Džankovskis, bet Sidnijs Krosbijs pēc četrām minūtēm panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus mača 59.minūtē "Penguins" labā guva Džeisons Zakers, bet septiņas sekundes pirms finālsvilpes 3:1 ar metienu tukšos vārtos nodrošināja Braiens Rasts.

Tristans Džerijs viesu vārtos tika galā ar 24 no 25 metieniem, kamēr pretējā laukuma galā Jūse Saross atvairīja 31 no 33 metieniem.

Pēc panākuma "Penguins" ar 69 punktiem 60 spēlēs nostiprinājās astotajā vietā Austrumu konferencē, par trim punktiem apsteidzot uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo "Sabres" vienību, kas gan aizvadījusi par maču mazāk. Tikmēr "Predators" ar 64 punktiem 58 dueļos ir desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli "Penguins" aizvadīs ceturtdien, kad viesos tiksies ar Tampabejas "Lightning" hokejistiem.

Sports Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies AAE klubam «Dubai»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns oficiāli pievienojies Adrijas līgas jaunpienācējai Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) klubam "Dubai", otrdien ziņo komanda.

Sports Paralimpiešus pie Brīvības pieminekļa sveic vairāki simti atbalstītāju (+FOTO)

Pirmdienas vakarā Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sveikšanā pie Brīvības pieminekļa piedalījās vairāki simti atbalstītāju, novēroja aģentūra LETA.

Sports Pie Brīvības pieminekļa sveiks Latvijas paralimpiešus

Pirmdienas vakarā pie Brīvības pieminekļa notiks Latvijas paralimpisko spēļu dalībnieku sagaidīšana, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Sports Parīzē noslēgtas paralimpiskās spēles

Svētdien "Stade de France" stadionā tika noslēgtas Parīzes vasaras paralimpiskās spēles.

Sabiedrība Latvijas karavīri haubices šaušanas vietā izmantos simulatorus (+VIDEO)

Tiks samazināts munīcijas daudzums, kas nepieciešams apmācībai.

Pasaule Viļņā izvērtēs Navaļnija komandas apgalvojumus par uzbrukumu Volkovam

Lietuvas prezidents Gitans Nausēda pirmdien paziņoja, ka Lietuvā tiks atbildīgi izvērtēti cietumā mirušā Krievijas opozīcijas aktīvista Alekseja Navaļnija komandas apgalvojumus par to, kas Viļņā sarīkoja uzbrukumu viņu sabiedrotajam Leonīdam Volkovam.

Ekonomika Ar vizīti Hjūstonā sākas vēsturiski lielākā Latvijas tirdzniecības misija uz ASV

Šodien, 16.septembrī, sākās Latvijas tirdzniecības misija uz ASV, ar kopumā ap 100 biznesa delegācijas dalībniekiem.

Sabiedrība «Viss sākas ar sapni»: Latvijas Universitāte nākamnedēļ atzīmēs 105.jubileju

Latvijas Universitāte (LU) nākamnedēļ, no 23.septembra līdz 28.septembrim, ar izglītojošiem, svinīgiem un izklaidējošiem pasākumiem atzīmēs 105.jubileju, informē universitāte.