Spāņu tenisists Nadals zaudē Austrālijas atklātā čempionāta otrajā kārtā

VS.LV 07:52, 18.01.2023 0

Pagājušā gada čempions spāņu tenisists Rafaels Nadals trešdien cieta zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta otrajā kārtā.

Pasaules otrā rakete, kas Austrālijā bija izsēts ar pirmo numuru, piekāpās pasaules ranga 65.vietā esošajam amerikānim Makkenzijam Makdonaldam, tiekot pie sava sliktākā "Grand Slam" rezultāta pēdējo septiņu gadu laikā.

36 gadus vecais spānis, kurš cīnījās arī ar gūžas savainojumu, Roda Leivera arēnā zaudēja ar 4-6, 4-6, 5-7.

Ar 22 uzvarām pasaules rekordists vīriešu konkurencē uzvarētajos "Grand Slam" turnīros tagad var tikt panākts, ja uzvaru Melburnas sacensībās izcīnīs serbs Novaks Džokovičs.

Otrajā setā Nadals guva savainojumu, stiepjoties pēc bumbas, izpildot sitienu no ērtās puses, un bija spiests pieprasīt medicīnisko pārtraukumu.

Tomēr arī pēc tā viņa kustības laukumā bija ierobežotas.

"Bija diezgan grūti saglabāt koncentrēšanos, taču es atradu veidu, kā ar to tikt galā," pēc mača sacīja Makdonalds.

"Viņš ir čempions, viņš nekad nepadosies neatkarīgi no situācijas. Es centos koncentrēties uz to, ko centos darīt pats, un viņš mani izsita no ritma, taču tiku tam cauri," viņš piebilda.

Iepriekšējo reizi Nadals tik agri "Grand Slam" turnīrā zaudēja 2016.gada Austrālijas atklātajā čempionātā, kad izstājās pirmajā kārtā.

Pērn Nadals šajā pašā kortā finālā piecu setu cīņā uzvarēja neitrālo sportistu Daņiilu Medvedevu.

Nadals ar šo uzvaru tika pie 21. "Grand Slam" čempiona titula, par vienu apsteidzot Džokoviču un šveicieti Rodžeru Federeru.

22.uzvaru Nadals izcīnīja "Roland Garros" turnīrā, bet Džokovičs pēc tam uzvarēja Vimbldonā, svinot 21.panākumu.

Sports Ostapenko pārliecinoši iekļūst Madrides «WTA 1000» turnīra trešajā kārtā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību trešo kārtu.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.

Sports Kozlovskis apbalvojis profesionālos sportistus par sasniegumiem

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) šodien pasniedza Iekšlietu ministrijas (IeM) Pateicības IeM veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023. un 2024.gadā, VS.LV informēja IeM.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Sevastova pārliecinoši sasniedz Ostinas «WTA 250» turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas spēlētāja Anastasija Sevastova ceturtdien Ostinas "WTA 250" sērijas turnīra otrajā kārtā pārliecinoši pārspēja sacensību otro raketi mājinieci Slounu Stīvensu (WTA 40.) un sasniedza ceturtdaļfinālu.

Sports Ostapenko sasniedz Dubaijas «WTA 1000» turnīra otro kārtu

Latvijas tenisa pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien sasniedza Dubaijas "WTA 1000" sērijas turnīra otro kārtu.

Sports Semeņistaja izcīna savu pirmo WTA 125 titulu

Latvijas otrā rakete tenisā Darja Semeņistaja svētdien uzvarēja Mumbajas "WTA 125" sērijas turnīrā, izcīnot savu karjeras lielāko titulu.

Sports Sevastova sāk savu pirmo WTA 250 turnīru pēc atgriešanās tenisā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien, sākot savas pirmās "WTA 250" sērijas sacensības pēc atgriešanās tenisā, Klužas-Napokas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar mājinieci Andrēu Mitu.