• Raimonds,
  • Vilnis

Eidukai 20.vieta Pasaules kausa posmā

LETA 16:06, 18.12.2022

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Davosā Pasaules kausa distanču slēpošanā ceturtajā posmā ierindojās 20.vietā 20 kilometru distancē brīvajā stilā ar atsevišķu startu.

Eiduka sasniedza rezultātu 51 minūte un 6,5 sekundes, no uzvarētājas amerikānietes Džesijas Diginsas atpaliekot divas minūtes un 23,3 sekundes.

Uzrādītais rezultāts Eidukai ir 39,22 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) punktu vērtībā.

Otro vietu 46 sportistu konkurencē ieņēma norvēģiete Ingvilla Flugstade estberga, no Diginsas atpaliekot 5,5 sekundes, bet trešā bija uzvarētājas tautiete Rozija Brenena (+11,2.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc desmit disciplīnām Eiduka ar 314 punktiem ieņem 18.vietu.

Līdere ar 872 punktiem ir norvēģiete Tirila Udnesa Venga, kura svētdien finišēja ceturtā. Otrā ar 738 punktiem ir Diginsa, bet trešā 118 punktus guvušo sportistu vidū ar 625 punktiem ir somiete Krista Permekoski.

U-23 slēpotāju vērtējumā Eiduka ar 314 punktiem saglabā pirmo vietu, par 84 punktiem apsteidzot norvēģieti Helēni Mariji Fossesholmu.

Punktus šajā vērtējumā guvušas 27 sportistes.

Jau ziņots, ka sestdien sprintā Eiduka izcīnīja 17.vietu sprintā brīvajā stilā.

Eiduka ir vienīgā Latvijas pārstāve šajā posmā, bet pašmāju vadošais slēpotājs vīriešu konkurencē Raimo Vīgants nedēļas nogalē Zviedrijas trasē Estešundā spēcīgā konkurencē startē Skandināvijas kausā.

Pasaules kausa pirmajā posmā Eiduka sprintā klasiskajā stilā ieņēma 39.vietu, desmit kilometros klasikā bija 30., bet 20 kilometru iedzīšanā brīvajā stilā izcīnīja 21.vietu. Otrajā etapā Lillehammerē viņa bija 11. desmit kilometru distancē ar atsevišķu startu brīvajā stilā, 12. sprintā brīvajā stilā un ieņēma 25.vietu 20 kilometru klasikā stila distancē ar kopēju startu.

Gada nogalē sāksies prestižais "Tour de Ski" seriāls. Pasaules čempionāts šosezon paredzēts februāra un marta mijā Slovēnijas pilsētā Planīcā.

Sports Ostapenko pārliecinoši iekļūst Madrides «WTA 1000» turnīra trešajā kārtā

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko trešdien sasniedza Madrides "WTA 1000" turnīra vienspēļu sacensību trešo kārtu.

Sports Latvijas hokeja izlase aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici

Latvijas vīriešu hokeja izlase šodien Lozannā aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm ar Šveici.

Sports Kozlovskis apbalvojis profesionālos sportistus par sasniegumiem

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV) šodien pasniedza Iekšlietu ministrijas (IeM) Pateicības IeM veselības un sporta centra Sporta nodaļas profesionālajiem sportistiem par sasniegumiem Pasaules čempionātos 2023. un 2024.gadā, VS.LV informēja IeM.

Sports Ostapenko Madrides «WTA 1000» turnīra otrajā kārtā tiekas ar Bouzasu-Maneiro

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko šodien Madrides "WTA 1000" turnīra otrajā kārtā spēkosies ar kvalifikāciju pārvarējušo spānieti Džesiku Bouzasu-Maneiro.

Sports Eidukai 16.vieta Pasaules kausa posma distanču slēpošanā 20 kilometru skiatlonā

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka sestdien Tronheimā ieņēma 16.vietu Pasaules kausa posma distanču slēpošanā 20 kilometru skiatlonā, bet uzvaru izcīnīja Zviedrijas slēpotāja Eba Andešsone.

Sports Jūrmalas ziemas prieki: slēpes un slidas (+VIDEO)

Pašvaldībā ir iekārtotas takas un slidotava, bet par sporta inventāru jāparūpējas pašiem.

Sports Eiduka izcīna devīto vietu Pasaules kausa sacensībās 50 kilometru distancē

Latvijas vadošā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Oslo izcīnīja devīto vietu Pasaules kausa sacensībās 50 kilometros brīvajā stilā ar kopēju startu, tik garu distanci veicot pirmo reizi karjerā.

Sports Četri Latvijas slēpotāji pasaules čempionātā startēs 15 kilometru distancē

Četri Latvijas distanču slēpotāji šodien Planīcā pasaules čempionātā startēs 15 kilometru distancē ar atsevišķu startu brīvajā stilā.