Latvijas 3x3 basketbolisti uzvar Nīderlandi un ceturtdaļfinālā tiksies ar Japānu

Sports
LETA 12:54, 27.07.2021 0

Latvijas 3x3 basketbola komanda ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā otrdien Tokijas olimpisko spēļu grupas turnīra pēdējā, septītajā spēlē uzvarēja Nīderlandi.

Latvija uzvarēja ar rezultātu 22:18, nodrošinot trešo vietu grupā un tikšanos ceturtdaļfinālā ar Japānu.

Latvija vadībā izvirzījās ar Lasmaņa metienu, vēlāk Krūmiņam pievienojot tālmetienu - 3:0. Nīderlande pēc vairāk nekā vienas nospēlētas minūtes vienu punktu atguva, Lasmanis panāca 4:1, taču pretinieki atbildēja ar metienu aiz perimetra.

Vēl viens nīderlandiešu tālmetiens jau lika Latvijai nonākt iedzinējos ar 4:5, bet Krūmiņš izlīdzināja rezultātu. Pretinieki atbildēja ar punktu, bet Čavars iemeta tālmetienu - 7:6. Nīderlande vēlreiz panāca neizšķirtu, taču sekoja Mieža metiens no tālienes - 9:7 Latvijas labā.

Vēlāk uz Mieža vēl vienu tālmetienu pretinieki atbildēja ar to pašu un saglabājās divu punktu atstatums (11:9). Miezis ar pusāķa metienu panāca 12:9, pretinieki punktu atguva, taču Lasmanis iemeta tālmetienu, realizēja nopelnīto "sodiņu" un deva latviešiem līdz šim lielāko pārsvaru mačā (15:10).

Nīderlandieši iemeta soda metienu, uz ko Čavars atbildēja ar metienu aiz perimetra - 17:11. Nākamos divus punktus Latvijai guva Meizis, kurš panāca 19:13. Punkta pielikšanai Latvijai vajadzēja vienu precīzu tālmetienu, taču vairāki izpildītie mēģinājumi bija nesekmīgi.

Miezis Latvijai guva 20.punktu, taču nīderlandieši iemeta divus "sodiņus" un vienu no spēles - 20:18. Čavars 99 sekundes pirms spēles beigām iemeta tālmetienu un panāca 22:18.

Ceturtdaļfināla spēles notiks otrdien pēcpusdienā plkst.15 un plkst.16.20.

Vienāda punktu skaita gadījumā komandas vispirms tiks sarindotas pēc iesaistīto komandu savstarpējo spēļu rezultātiem (tikai uzvaras/zaudējumi, neņemot vērā gūtos/zaudētos punktus). Pēc tam tiks ņemts vērā visās turnīra spēlēs vidējais gūto punktu skaits (neņemot vērā pagarinājumos gūtos).

Turnīra nolikums paredz, ka visas astoņas komandas sākumā aizvada apļa turnīru. Divas labākās uzreiz iekļūst pusfinālā, bet trešās līdz sestās vietas īpašnieces izslēgšanas turnīru uzsāk no ceturtdaļfināla.

Turnīrs noslēgsies trešdien.

Подписывайтесь на Телеграм-канал VS.LV! Заглядывайте на страницу VS.LV на Facebook! И читайте главные новости о Латвии и мире!
Lasīt visus komentārus (0)

Sports Ungārijas un Slovēnijas hokejisti atgriežas augstākajā divīzijā (VIDEO)

Ungārijas un Slovēnijas vīriešu hokeja izlases sestdien nodrošināja atgriešanos pasaules čempionāta augstākajā divīzijā.

Sports Švjonteka Madrides turnīra finālā uzvar Sabaļenku (VIDEO)

Polijas tenisiste Iga Švjonteka sestdien Madrides "WTA 1000" finālā pasaules vadošo tenisistu duelī uzvarēja baltkrievieti Arinu Sabaļenko.

Sports Madrides Real futbolisti kļūst par Spānijas čempioniem

Madrides "Real" futbolisti sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un 36.reizi kļuva par Spānijas čempioniem.

Sports Rihardam Bukartam hat-trick graujošā Latvijas hokejistu uzvarā

Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien "Arēnā Rīga" ar graujošu uzvaru pār Norvēģiju noslēdza pārbaudes spēļu sēriju pirms pasaules čempionāta, Rihardam Bukartam izceļoties ar trim gūtiem vārtiem.

Interesanti fakti Deputāti kritiski par pieminekļu aizsardzību drošības apdraudējuma apstākļos

Saeimas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijā deputāti kritisku novērtēja Kultūras ministrijas (KM) sniegto informāciju par nozīmīgāko pieminekļu aizsardzību iespējama drošības apdraudējuma, iebrukuma apstākļos.