• Gunda,
  • Gunta

Bertānam četri punkti "Wizards" zaudējumā "play-in" pirmajā kārtā (VIDEO)

LETA 07:45, 19.05.2021

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) "play-in" turnīra pirmajā spēlē guva četrus punktus, viņa pārstāvētajai Vašingtonas "Wizards" komandai piekāpjoties lielisku maču aizvadījušā Džeisona Teituma pārstāvētajai Bostonas "Celtics" vienībai.

Bostonas "Celtics" savā laukumā pieveica Vašingtonas "Wizards" ar 118:100 (27:21, 25:33, 38:26, 28:20).

Bertāns laukumā pavadīja 32 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu un abus soda metienus, garām grozam lidojot visiem septiņiem tālmetieniem.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, trīsreiz pārkāpa noteikumus un izprovocēja četrus noteikumu pārkāpumus pretiniekiem. Latvietim arī mačā sliktākais +/- rādītājs -23.

"Wizards" rindās Bredlijs Bīls guva 22 punktus, kā arī sakrāja deviņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles. 20 punkti, 14 atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles bija Raselam Vestbrukam, 17 punkti Išam Smitam.

Bostonas komandā ar 50 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Džeisons Teitums, nodrošinot "Celtics" vietu izslēgšanas spēļu turnīrā. 29 punkti Kembas Volkera kontā.

Gandrīz no spēles sākuma "Celtics" izvirzījās vadībā, lielāko pārsvaru panākot pēc Volkera trīspunktnieka nedaudz vairāk kā trīs minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām (22:13). Viesiem vadības grožus pārņemt izdevās pēc sešām ar pusi spēlētām minūtēm otrajā ceturtdaļā, kad precīzs bija Rui Hačimuras āķa metiens (39:37), nelielu vadību saglabājot līdz puslaika beigām.

Tomēr trešās ceturtdaļas sākumā atkal vadībā izvirzījās "Celtics", puslaiku mijā veicot 23:4 izrāvienu un pēc Teituma trīspunktnieka panākot 74:58 savā labā.

Trešās un ceturtās ceturtdaļas mijā viesiem izdevās samazināt atpalicību zem desmit punktiem, taču mača beigās Bostonas vienība atkal palielināja pārsvaru, svinot uzvaru un iekļūstot "play-off" turnīrā.

"Wizards" "play-in" turnīra otrajā kārtā spēlēs ar Indiānas "Pacers", uzvarētājiem iekļūstot izslēgšanas spēļu turnīrā.

NBA pamatturnīrā komandas aizvadīs 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Sports Rallijā Ungārijā bojā iet četri skatītāji

Ungārijā "Esztergom Nyrges" rallijā svētdien, vienai no sacensību automašīnām nobraucot no ceļa un ietriecoties skatītājos, bojā gāja četri cilvēki, kamēr vēl vairāki tika savainoti.

Sports Merzļikins un «Blue Jackets» zaudē cerības iekļūt Stenlija kausa izcīņā

Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien zaudēja pat teorētiskas cerības iekļūt Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā.

Sports Graudiņa/Samoilova «Challenge» sērijas turnīrā sasniedz finālu

Latvijas duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova svētdien Brazīlijā profesionālās pludmales volejbola tūres (BPT) "Challenge" ranga turnīrā sasniedza finālu.

Sports Karloss Sainss svin uzvaru Austrālijas «Grand Prix»

"Ferrari" pilots Karloss Sainss svētdien izcīnīja pirmo vietu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta trešajā posmā - Austrālijas "Grand Prix".

Sports Bertāns gūst trīs punktus «Hornets» uzvarā pār «Grizzlies» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva trīs punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda izcīnīja uzvaru.

Sports Bertāns gūst 11 punktus «Hornets» uzvarā pār «Nets»

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva 11 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kamēr Kristaps Porziņģis nedevās laukumā citā spēlē, latviešu pārstāvētajām komandām izcīnot uzvaras.

Sports Bertānam 14 punkti «Hornets» zaudējumā «Raptors» (VIDEO)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns svētdien guva 14 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, bet viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas.