Latviešu uzbrucējs Gutkovskis gūst vārtus, Rakow tiekot Polijas kausa pusfinālā

LETA 22:19, 03.03.2021 0

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis otrdien guva vārtus Polijas kausa ceturtdaļfināla spēlē un palīdzēja Čenstohovas "Rakow" komandai iekļūt pusfinālā.

"Rakow" viesos ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja šosezon UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā spēlējušo Poznaņas "Lech".

Gutkovskis bija "Rakow" komandas sākumsastāvā un laukumu pameta vien pamatlaika pēdējā minūtē, kad tika nomainīts.

Viesi vadībā izvirzījās spēles 70.minūtē, kad pēc Patrika Kuna piespēles no kreisās malas precīzi ar galvu sita Andžejs Ņevulis.

Astoņas minūtes vēlāk tas pats Kuns atbruņoja pretinieku laukuma vidusdaļā, pavirzījās uz priekšu un piespēlēja Gutkovskim. Latvijas futbolists pietuvojās vārtiem un ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas raidīja bumbu tīklā - 2:0.

Gutkovskis ar gūtiem vārtiem atzīmējās visās četrās Polijas kausa kārtās, kurās "Rakow" komanda spēlējusi.

"Rakow" Polijas ekstrklasē ieņem trešo vietu, bet "Lech" ir astotajā pozīcijā.

Otrdien Polijas kausa pusfinālu sasniedza arī Gdiņas "Arka". Pārējās divas pusfinālistes tiks noskaidrotas trešdien.

Pusfināla spēles paredzētas 7.aprīlī, bet fināls - 2.maijā nacionālajā stadionā Varšavā.

Sports Ar diviem mačiem Rīgā sāksies Latvijas futbola virslīgas otrais aplis

Šodien "Tonybet" Latvijas futbola virslīgā Rīgā notiks divas otrā apļa spēles.

Sports «Bayern» un «Real» futbolisti spēlē neizšķirti Čempionu līgas pusfinālā

Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā spēlēja neizšķirti ar Madrides "Real" UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē.

Sports Latvijas U-18 hokejisti nodrošina vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-18 vīriešu hokeja izlase otrdien pēc Slovākijas izlases graujošas uzvaras nodrošināja vietu pasaules U-18 čempionāta ceturtdaļfinālā.

Sports Porziņģis gūst traumu NBA izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva kājas traumu un iemeta septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

Sabiedrība Nosaukta summa, kāda nepieciešama patvertņu izveidošanai

Latvijā patvertņu un vietu, kur patverties, atjaunošanai vai izveidošanai indikatīvi būtu nepieciešami kā minimums 98 679 900 eiro, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) ziņojuma projekts valdībai.

Sabiedrība Vecpils iedzīvotāji Kurzemē atceras kolhoza laikus (+VIDEO)

Pēteris Lācis izveidoja "Ziedu" par vadošo saimniecību.