Latvijas hokejisti gūst otro uzvaru pasaules čempionātā

LETA 21:54, 14.05.2019 0

Latvijas hokeja izlase otrdien Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā pasaules čempionāta trešajā spēlē ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) uzvarēja Itālijas valstsvienību.

Latvijas izlases labā vārtus šajā mačā guva Roberts Bukarts, Rihards Marenis, kuram tas bija pirmais vārtu guvums planētas meistarsacīkstēs, un Teodors Bļugers.

Pirmajā trešdaļā Latvija veica 21 metienu, kamēr itāļi Kristera Gudļevska modrību traucēja vien divas reizes.

Otrais periods noslēdzās jau ar 2:0 par labu Latvijai.

Trešajā trešdaļā spēles gaita būtiski nemainījās, jo Latvijai joprojām piederēja iespaidīgs pārsvars. Pamatlaika beigās itāļu nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kā rezultātā Bļugers pēdējā minūtē raidīja ripu tukšos pretinieku vārtos, uzstādot cīņas galarezultātu.

Nākamo maču Latvijas izlase aizvadīs ceturtdien, kad plkst.21.15 gaidāma cīņa ar Čehijas valstsvienību, bet pēc tam sekos spēles ar Krieviju (18.maijs plkst.13.15), Zviedriju (20.maijs plkst.17.15) un Norvēģiju (21.maijs plkst.17.15).

Jau ziņots, ka pēc spēles ar Šveici pirksta lūzuma dēļ čempionāts beidzās uzbrucējam Rodrigo Ābolam, kura vietā meistarsacīkstēm tika pieteikts cits uzbrucējs Māris Bičevskis, kurš vēl aprīlī tika atskaitīts no valstsvienības, taču vēlāk tika izsaukts atpakaļ.

B grupas kopvērtējumā Krievija ir maksimāli iespējamie deviņi punkti trīs spēlēs, kamēr Čehijai, Šveicei, Zviedrijai un Latvijai ir pa sešiem punktiem, tām ieņemot pirmās piecas vietas grupā, bet bez punktiem ir Austrija, Norvēģija un Itālija.

Sports Ungārijas un Slovēnijas hokejisti atgriežas augstākajā divīzijā (VIDEO)

Ungārijas un Slovēnijas vīriešu hokeja izlases sestdien nodrošināja atgriešanos pasaules čempionāta augstākajā divīzijā.

Sports Švjonteka Madrides turnīra finālā uzvar Sabaļenku (VIDEO)

Polijas tenisiste Iga Švjonteka sestdien Madrides "WTA 1000" finālā pasaules vadošo tenisistu duelī uzvarēja baltkrievieti Arinu Sabaļenko.

Sports Madrides Real futbolisti kļūst par Spānijas čempioniem

Madrides "Real" futbolisti sestdien savā laukumā svinēja uzvaru un 36.reizi kļuva par Spānijas čempioniem.

Sports Rihardam Bukartam hat-trick graujošā Latvijas hokejistu uzvarā

Latvijas vīriešu hokeja izlase sestdien "Arēnā Rīga" ar graujošu uzvaru pār Norvēģiju noslēdza pārbaudes spēļu sēriju pirms pasaules čempionāta, Rihardam Bukartam izceļoties ar trim gūtiem vārtiem.

Interesanti fakti Deputāti kritiski par pieminekļu aizsardzību drošības apdraudējuma apstākļos

Saeimas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijā deputāti kritisku novērtēja Kultūras ministrijas (KM) sniegto informāciju par nozīmīgāko pieminekļu aizsardzību iespējama drošības apdraudējuma, iebrukuma apstākļos.