• Maiga,
  • Milija
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Āgenskalna tirgū gaidāms īpašs pasākums - Ukrainas diena!

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 14:58, 16.05.2024


Latvijā dzīvojošie ukraiņi aicinās kopā gatavot, dziedāt, dejot un piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.Šo svētdien, 19.maijā plkst.11.00-17.00, Āgenskalna tirgū gaidāms īpašs pasākums - Ukrainas diena! Šajā dienā ikviens aicināts iepazīt Ukrainas kultūru, amatniecību un virtuvi - notiks ukraiņu darinājumu tirdziņš, kā arī Latvijā dzīvojošie ukraiņi aicinās kopā gatavot, dziedāt, dejot un piedalīties dažādās radošajās darbnīcās.

Ukraiņu produktu tirdziņš pulcēs ap 40 dalībniekiem. Ar pašu darinātiem un gatavotiem izstrādājumiem šeit tirgosies kā jau pieredzējuši uzņēmēji, tā ikviens, kas tikai vēlas pamēģināt tirgoties vai domā uzsākt savu uzņēmējdarbību, tai skaitā skolēni. Paviljona 2. stāvā būs iespējams iegādāties ukraiņu amatnieku rokām lietas sveces un ziepes, keramikas traukus, rūpīgi gleznotas Ukrainas ainavas, izšūtas brošas, rotaļlietas, siltajam laikam piemērotus adījumus un pat grāmatas. 1. stāvā tirgotāji būs sarūpējuši autentiskus ukraiņus virtuves ēdienus, kā vareņikus, kāpostu tīteņus, pelmeņus, pīrāgus, pankūkas un konditoreju. Savukārt tirgus pagalmā, blakus Siltumnīcai, varēs iepazīties ar biedrības "Tavi draugi" un Sapieru ielas meistaru darbību un iespēju atbalstīt Ukrainu ikdienā.

Paralēli ukraiņu darinājumu tirdziņam pasākums piedāvās plašu bezmaksas aktivitāšu klāstu, kas aicinās saliedēties, izzināt Ukrainas kultūru un apgūt ikdienā noderīgas, kā arī vienkārši interesantas prasmes. Turklāt tēmas būs tik dažādas, ka savu nodarbi ģimenes vai draugu lokā atradīs ikkatrs.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Liepājā par 50% ceļ maksu par ūdenssaimniecības pakalpojumiem

No 1.septembra Liepājā maksu par ūdenssaimniecības pakalpojumiem plānots paaugstināt par 50%, liecina SIA "Liepājas ūdens" paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Sabiedrība Rīgas peldvietās siltākā ūdens temperatūra ir Bābelītī

Rīgas peldvietās siltākā ūdens temperatūra ir Bābelītī, sasniedzot 21 grādus, liecina Rīgas Pašvaldības policijas apkopotā informācija.

Sabiedrība Veloceļu garums Daugavpilī sasniedz gandrīz 44 kilometrus

Veloceļu garums Daugavpilī pašlaik sasniedz 43,79 kilometrus, liecina pašvaldības publiskotā informācija.

Sabiedrība Šodien Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas

Šodien Rīgas sabiedriskais transports būs bez maksas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Lasiet arī