• Ilvija,
  • Marlēna,
  • Ziedone
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Jelgava gatavojas Lielajai talkai (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 07:21, 21.04.2024


Aktīvākie pilsētas talkotāji ir Būriņu ceļa rajonā – tur sakopšanai pieteiktas vairākas vietas Svētes upes ielokā.


Uzkopšanas darbi notiks visā Latvijā.

Tuvojoties Lielajai talkai, kas Latvijā notiks 27. aprīlī, Jelgavā turpinās talkošanas vietu pieteikšana. “Šobrīd pilsētā ir reģistrētas 17 talkas vietas.

Arī šogad Lielajā talkā iedzīvotāji aicināti savākt atkritumus un labiekārtot vidi publiskajās pašvaldības teritorijās. Līdz šim saņemtie pieteikumi Jelgavā ļauj secināt, ka aktīvākie pilsētas talkotāji ir Būriņu ceļa rajonā – tur sakopšanai pieteiktas vairākas vietas Svētes upes ielokā. Tāpat talkas vietas reģistrētas Pārlielupes meža masīvā pie pastaigu takām, Kalnciema ceļa palienes pļavu zonā, Brāļu kapos, pie vairākām pilsētas izglītības iestādēm, Vecpilsētas ielas kvartālā un citviet.

Tie talkotāji, kuru pieteiktās vietas jau ir apstiprinātas, no 22. aprīļa aicināti saņemt Lielās talkas maisus atkritumu savākšanai. Tie būs pieejami Ganību ielā 84 darba dienās no pulksten 8 līdz 17, sestdien, kas būs arī Lielās talkas diena, – no pulksten 9 līdz 14. Talkas maisus var saņemt talkas vietas pieteicējs vai deleģēta persona, kam tiks izsniegti uzreiz visi konkrētās talkas vietas maisi. Proti, ja talkošanas vietā reģistrēti 30 dalībnieki, ierodoties Ganību ielā, persona saņems visam kolektīvam paredzēto maisu daudzumu un ar savu parakstu apņemsies talkas dienā izdalīt maisus citiem talciniekiem.

Savukārt, ja talkotājs vēlas pieteikties jau reģistrētai talkošanas vietai, informācija par to – adrese, vietas apraksts un talkas vadītāja kontakti – jau būs redzami “Lielās talkas kartē 24”, un šajā gadījumā mājaslapā elektroniski jāreģistrē dalība izvēlētajā talkas vietā. Proti, nospiežot uz izvēlētās talkas vietas punkta, jānorāda sava e-pasta adrese, un uz to tiks nosūtīta apstiprinājuma saite, kura jāatver, lai pabeigtu pieteikšanos.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Ūdens jūrā daudzviet kļuvis ledaini auksts

Austrumu vēja dēļ Latvijas piekrastes lielākajā daļā ūdens jūrā kļuvis auksts, siltāks tas ir Rīgas līča Kurzemes piekrastē, liecina meteoroloģiskā informācija.

Sabiedrība Ceturtdien vietām būs pērkona negaiss, ziemeļaustrumos saglabāsies sauss laiks

Ceturtdienas pēcpusdienā daudzviet Latvijā - galvenokārt Kurzemē, Zemgalē un Sēlijā - gaidāms īslaicīgs lietus, vietām būs pērkona negaiss, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība LTV atceļ plānotās EP priekšvēlēšanu debates krievu valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) galvenā redaktore Sigita Roķe, konsultējoties ar LTV Redakcionālo padomi, nolēmusi atcelt Eiropas Parlamenta (EP) priekšvēlēšanu debates krievu valodā, informēja LTV.

Lasiet arī

Sabiedrība Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Lasmanis atkāpjas no amata

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis (LA) ir nolēmis atkāpties no amata, teikts viņa šodien masu medijiem izplatītajā paziņojumā.

Sabiedrība Jelgavas novada dome lems par Lasmaņa atbrīvošanu no amata

Šodien plkst.16 izsludināta Jelgavas novada domes sēde, kurā paredzēts skatīt septiņu deputātu pieprasījumu atbrīvot no amata pašvaldības priekšsēdētāju Madaru Lasmani (LA), liecina pašvaldības mājaslapā publicētais paziņojums.

Interesanti fakti Jelgavas Pilssalā aug zirgu ganāmpulks (+VIDEO)

"Barojam tikai ar burkāniem, sarkanajām galda bietēm vai maizi".

Ekonomika Jelgavā janvārī pieauga sērijveida dzīvokļu cenas

Sērijveida dzīvokļu cenas šogad janvārī palielinājās Jelgavā, bet Salaspilī un Kauguros tās samazinājās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.