• Nameda,
  • Ritvaldis,
  • Visvaldis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kas jādara, lai Jūsu bērns mācītos Jūrmalā (+VIDEO)

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 12:16, 28.02.2024


Iesniegumu var iesniegt klātienē vai elektroniski.


Jūrmalas Valsts ģimnāzija Kauguros.

Bērnu pieteikšana uzņemšanai 1. klasē Jūrmalas pašvaldības izglītības iestādēs 2024./2025. mācību gadam sāksies 2024. gada 1. martā un turpināsies līdz 2024. gada 24. maijam, ziņoja portāls jurmala.lv.

Kā pieteikt bērnu uzņemšanai 1. klasē?

Iesniegumu var iesniegt klātienē, izglītības iestādē, no 1. marta līdz 24. maijam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00 (uzrādot vecāka vai likumiskā pārstāvja un bērna personu apliecinošus dokumentus).
Iesniegumu var nosūtīt pa pastu ar pasta zīmoga datumu no 1. marta līdz 20. maijam (ieskaitot) uz izglītības iestādes juridisko adresi.

Iesniegumu var nosūtīt elektroniski no 1. marta līdz 24. maijam no plkst. 9.00 līdz 16.00 uz izglītības iestādes elektroniskā pasta adresi vai oficiālo e-adresi, parakstot iesniegumu ar drošu elektronisko parakstu un pievienojot laika zīmogu.

Uzņemšanas prioritātes

Ja vecāki (vai likumiskais pārstāvis) būs pieteikuši izglītojamo izglītības iestādē līdz 2024. gada 24. maijam, uzņemšana 1. klasē būs šādā prioritārajā kārtībā:

-bērns, kura dzīvesvieta ir deklarēta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kura brālis vai māsa mācās izvēlētajā izglītības iestādē pamatizglītības vai vidējās izglītības programmā;

-bērns, kura dzīvesvieta ir deklarēta Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā un viens no vecākiem (vai likumiskais pārstāvis) strādā izvēlētajā izglītības iestādē;

-bērns, kura dzīvesvieta ir deklarēta Jūrmalas valstspilsētas administratīvajā teritorijā;

-bērns, kura dzīvesvieta nav deklarēta Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Līdz 2024. gada 7. jūnijam izglītības iestāde rakstiski informēs vecākus (vai likumisko pārstāvi) par pieņemto lēmumu – vai bērns tiek uzņemts attiecīgās izglītības iestādes 1. klasē. Ja izglītojamais netiek uzņemts attiecīgās izglītības iestādes 1. klasē, direktors par to informē Jūrmalas Izglītības pārvaldi, kas desmit darba dienu laikā rakstiski informēs vecākus par brīvajām vietām citās pašvaldības izglītības iestādēs, kurās ir iespējams pieteikties uzņemšanai 1. klasē.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība VVD aicina ievērot prasības, ar droniem fiksējot vides pārkāpumus

Ņemot vērā straujo tehnoloģiju attīstību, pašlaik sabiedrībai ir ļoti plašas iespējas iegādāties dažādu veidu bezpilotu gaisa kuģus jeb dronus.

Sabiedrība Pakāpeniski atteiksies no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves

Krievu valodu, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīcībā esošiem datiem, kā otro svešvalodu apgūst gandrīz pusē Latvijas skolu. Daļā izglītības iestāžu netiek piedāvāta alternatīva krievu valodas apguvei.

Sabiedrība Rīdziniekus aicina sakārtot ēku pagrabus patvertņu veidošanai

Lielās talkas laikā, 27.aprīlī, sakopjot un pielāgojot civilās aizsardzības prasībām vairāku pašvaldību ēku pagrabus, Rīgas dome aicina iedzīvotājus sakārtot arī savus ēku pagrabus droša patvēruma veidošanai.

Sabiedrība Aprīļa vidus daudzviet Latvijā bijis mitrāks par normu

Vidējā gaisa temperatūra aprīļa otrajā dekādē Latvijā bija tuvu normai, savukārt nokrišņu daudzums sasniedza 163% no daudzu gadu vidējā rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Lasiet arī