• Armanda,
  • Armands
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Deputāti sanāks uz sēdi, lai pieminētu Krievijas kara Ukrainā otro gadadienu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 17:40, 21.02.2024


Sēdē uzrunas teiks mūsu valsts augstākās amatpersonas, kā arī Ukrainas parlamenta Augstākās Radas priekšsēdētājs Ruslans Stefančuks.


Foto - Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 22.februārī, deputāti sanāks uz ārkārtas sēdi, kas sasaukta, lai pieminētu Krievijas kara Ukrainā otro gadadienu. Ārkārtas sēde sāksies pulksten 9.00.

Pēc tam pulksten 10.30 Saeima darbu turpinās, un šīs sēdes darba kārtībā Budžeta komisija lūgusi iekļaut grozījumus Lauksaimniecības un lauku attīstības likumā. Tie paredz aizliegt patēriņam Latvijā ievest lauksaimniecības un lopbarības produktus no Krievijas un Baltkrievijas.

Sēdes darba kārtībā Ārlietu komisija lūgusi iekļaut lēmuma projektu "Godinot Ukrainas aizstāvjus un iedzīvotājus par viņu drosmi un varonību un paužot atbalstu Ukrainai līdz tās uzvarai", savukārt Mandātu komisija - lēmuma projektu par deputāta mandāta apstiprināšanu Amilam Saļimovam.

Galīgajā lasījumā rītdien darba kārtībā ir likuma grozījumi, kas paredz noteikt kārtību, kādā biedrību un nodibinājumu biedri piedalās un balso attālinātās sapulcēs, kā arī pilnveidot nevalstisko organizāciju likvidācijas un darbības izbeigšanas kārtību.

Tāpat galīgajā lasījumā deputāti skatīs likumprojektu, lai varētu ieviest jaunu metroloģiskās kontroles veidu - statistisko verificēšanu -, kas ļaus viedos elektrības skaitītājus pārbaudīt izlases veidā.

Darba kārtībā pirmajā lasījuma iekļauti Enerģētikas likuma grozījumi, kas paredz pašvaldībām dot plašākas iespējas savā teritorijā noteikt siltumapgādes veidus, un arī Farmācijas likuma grozījumi, ar kuriem iecerēts veicināt zāļu un medicīnisko ierīču pieejamību un uzraudzību, kā arī pilnveidot reglamentāciju gēnu terapijas zāļu atļaušanā.

Savukārt otrajā lasījumā rīt paredzēts skatīt likumprojektu, kas cita starpā paredz noteikt maksimālo taksometra brauciena maksu no lidostas "Rīga".


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīgā arvien populārāka kļūst velosipēdu noma (+VIDEO)

Uzlabojoties pilsētas infrastruktūrai, palielinās iespēja, ka savu nepieciešamo mērķi sasniegsi ātrāk.

Sabiedrība Prezidents vēlas piesaistīt ārvalstu mācībspēkus

Piedāvātie grozījumi faktiski noteiktu pārejas periodu, kura laikā ārzemnieks apgūst valsts valodu, bet jau iesaistās augstākās izglītības iestāžu darbā.

Sabiedrība Valsts policijas priekšniekam piešķirs ģenerāļa pakāpi

Valdība drīzumā plāno lemt par ģenerāļa pakāpes piešķiršanu Valsts policijas (VP) priekšniekam Armandam Rukam, liecina Iekšlietu ministrijas (IeM) sagatavotais rīkojuma projekts.

Sabiedrība Jelgavas mērs Rāviņš pērn algā saņēmis par 17 800 eiro vairāk

Jelgavas mēra Andra Rāviņa (ZZS) alga par darbu pašvaldībā pagājušajā gadā bijusi 58 500 eiro, kas ir par 17 835 eiro vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Lasiet arī