• Nameda,
  • Ritvaldis,
  • Visvaldis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Jūrmalā beidzot sāks rekonstruēt pamestu pansionātu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
VS.LV 09:13, 06.02.2024


Pumpuros radīsies jauns dzīvojamais komplekss.


Ēkas iegūs jaunu izskatu.

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība aicina līdz 12. februārim piedalīties publiskajā apspriešanā par lokālplānojumu zemesgabalam Dubultu prospektā 101, stasta vietne jurmala.lv.

Teritorijā Dubultu prospektā 101 plānots mainīt galveno lietošanas veidu esošajai apbūvei no viesnīcu uz daudzdzīvokļu ēkām. Teritorijā esošajai pansionāta un saimniecības ēkai ir izstrādāts pārbūves projekts, saskaņā ar kuru stāvu skaits un ēku maksimālais augstums paliek nemainīgs, tāpēc esošo ēku kopējais siluets būtiski nemainīsies.

Saskaņā ar Jūrmalas pilsētas teritorijas plānojumu, zemesgabals atrodas kūrorta teritorijā (9K1), uz tā atrodas pansionāta "Liesma" ēka, saimniecības korpuss, divas palīgtelpas, asfaltēti laukumi, zālāji un atsevišķi koki. Viesnīca uzbūvēta 1987. gadā un ir daļēji rekonstruēta, pēc 2000. gada uzbūvēts veselības komplekss ar baseinu.

Iepriekš šī ēka bija pansionāts "Enerģētiķis"; PSRS Enerģētikas un eiektrifikācijas ministrijas pansionāts "Impulss"; vēlāk - AS "Latvenergo" viesnīca "Liesma".


Tā šobrīd izskatās pamestā ēka.
Tā šobrīd izskatās pamestā ēka.

Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība VVD aicina ievērot prasības, ar droniem fiksējot vides pārkāpumus

Ņemot vērā straujo tehnoloģiju attīstību, pašlaik sabiedrībai ir ļoti plašas iespējas iegādāties dažādu veidu bezpilotu gaisa kuģus jeb dronus.

Sabiedrība Pakāpeniski atteiksies no krievu valodas kā otrās svešvalodas apguves

Krievu valodu, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīcībā esošiem datiem, kā otro svešvalodu apgūst gandrīz pusē Latvijas skolu. Daļā izglītības iestāžu netiek piedāvāta alternatīva krievu valodas apguvei.

Sabiedrība Rīdziniekus aicina sakārtot ēku pagrabus patvertņu veidošanai

Lielās talkas laikā, 27.aprīlī, sakopjot un pielāgojot civilās aizsardzības prasībām vairāku pašvaldību ēku pagrabus, Rīgas dome aicina iedzīvotājus sakārtot arī savus ēku pagrabus droša patvēruma veidošanai.

Sabiedrība Aprīļa vidus daudzviet Latvijā bijis mitrāks par normu

Vidējā gaisa temperatūra aprīļa otrajā dekādē Latvijā bija tuvu normai, savukārt nokrišņu daudzums sasniedza 163% no daudzu gadu vidējā rādītāja, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra apkopotā informācija.

Lasiet arī