• Ilgvars,
  • Ivars
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Ogrē plāno ļaut uguņošanu tikai pusnaktī. Kāpēc tā?

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 13:48, 03.12.2023


Gadumijā Ogres novadā plāno atļaut uguņošanu tikai pusnaktī, paredz pašvaldības saistošo noteikumu projekts "Par uguņošanas ierīču un skatuves pirotehnisko izstrādājumu izmantošanas laiku".


Foto: LETA

Uguņošanas ierīču un skatuves pirotehnisko izstrādājumu izmantošana Ogres novada teritorijā gadumijā plāno atļaut laikā no 31.decembra plkst.24 līdz 1.janvāra plkst.1.

Saistošo noteikumu projekta paskaidrojuma rakstā teikts, ka pašvaldībā novērots, ka gadumijā pirotehnikas izstrādājumu izmantošana tiek sākta jau plkst.23, kas liecina par atsevišķas sabiedrības grupas uzskatiem un vēlmi paust atbalstu, un piederību Krievijas režīmam, kas nesakrīt ar Latvijas sabiedrības vairākuma vērtībām, līdz ar to, ievērojot Nacionālās drošības koncepcijā noteiktos valsts apdraudējuma novēršanas stratēģiskos pamatprincipus un prioritātes, saistošo noteikumu projektā ir noteikts atsevišķs regulējumus, paredzot laika posmu 31.decembrī, kad pirotehnikas izstrādājumus drīkst izmantot.

Pirotehnisko izstrādājumu aprites likumā paredzēta administratīvā atbildība par pirotehnisko izstrādājumu aprites noteikumu pārkāpšanu, nosakot, naudas sodu fiziskajai personai no 35 eiro līdz 350 eiro, bet juridiskajai personai - no 35 eiro līdz 1400 eiro.

Iedzīvotāji viedokļus un priekšlikumus par saistošo noteikumu projektu rakstveidā var iesniegt pašvaldībā līdz 15.decembrim.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Martā iespējami kārtējie plūdi Daugavā, iestādes tam gatavojas (+VIDEO)

Dabas stihijas gadījumā ir jāievēro vienkārši noteikumi.

Sabiedrība Piektdien Kurzemes dienvidrietumos gaisa temperatūra var sasniegt +12 grādus

Marta pirmajā dienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +4..+9 grādiem, bet vietām, galvenokārt Kurzemes dienvidrietumos, tā sasniegs +10..+12 grādus.

Sabiedrība Pamatskolu šajā mācību gadā varēs absolvēt bez atzīmes krievu valodā

Noslēgumam tuvojas darbs pie grozījumiem, kas šogad ļaus 9.klases skolēniem pabeigt pamatskolu bez atzīmes krievu valodā vai krievu literatūrā, raidījumā "Krustpunktā" atklāja izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).

Sabiedrība Krievijas prezidenta vēlēšanu laikā Rīgā pie vēstniecības rīkos zibakciju

Krievijas prezidenta "vēlēšanu" laikā Rīgā pie Krievijas vēstniecības tiks rīkota zibakcija, novietojot tur autobusu ar uzrakstu, lai mudinātu balsotājus aizdomāties par izdarītajām politiskajām izvēlēm.

Lasiet arī

Sabiedrība Kas notiek Ogrē!? Deputāti Santu Ločmeli atslēdz no domes sēdes

Ogres novada domes deputāte Santa Ločmele (Par!) ir vērsusies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā ar iesniegumu izvērtēt Ogres novada domes priekšsēdētāja rīcību izslēgt deputāti no domes ārkārtas sēdes, kā arī izvērtēt domes rīcību, apstiprinot pašvaldības Dzīvokļu komisiju, neorganizējot atklātu konkursu kā to paredz domes iepriekš pieņemtie lēmumi, informēja ustības "Par!" izpilddirektors Miks Celmiņš.