• Laila,
  • Lavīze,
  • Luīze
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


VNĪ atkal izsolīs Ērgļu arodvidusskolas ēkas ar zemesgabalu

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 08:19, 17.10.2023


VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) atkārtoti izsolīs Ērgļu arodvidusskolas ēku ar zemesgabalu, liecina informācija VNĪ mājaslapā.Tiek izsolīts īpašums "Ērgļu arodvidusskola", Oškalna ielā 10 un Lauksaimniecības ielā 14, Ērgļos, Madonas novadā. Īpašums sastāv no zemes vienības 15 011 kvadrātmetru platībā un trim būvēm - arodvidusskolas ēkas, dienesta viesnīcas un sakņu un materiālu noliktavas.

Izsoles sākumcena ir 30 000 eiro, bet izsoles solis - 1000 eiro. Par nosolīto objektu jānorēķinās divu nedēļu laikā.

Izsole noslēgsies 13.novembrī plkst.13.

Iepriekš izsolē, kas noslēdzās 14.augustā, šis īpašums tika nosolīts par 161 000 eiro. VNĪ pārstāvji aģentūrai LETA skaidroja, ka izsoles uzvarētājs noteiktajā laikā nav norēķinājies par īpašumu, tāpēc tas tiek izsolīts atkārtoti. Arī augusta izsolē sākumcena bija 30 000 eiro.

Savukārt ar arodvidusskolu saistītais īpašums Oškalna ielā 14, Ērgļos, kas sastāv no zemes vienības 57 660 kvadrātmetru platībā un septiņām būvēm, 14.augustā tika nosolīts par 114 000 eiro. Izsoles sākumcena bija 60 000 eiro, bet izsoles solis - 1000 eiro. Par šo īpašumu samaksa ir veikta.

Jau ziņots, lai rastu iespēju dot jaunu pielietojumu bijušās arodvidusskolas ēku kompleksam, VNĪ 2022.gada februārī izsludināja Ērgļu arodvidusskolas un zemes Oškalna ielā 10, kā arī ražošanai piemēroto ēku un zemes Oškalna ielā 14 izsoli.

Savukārt īsi pēc Krievijas sāktā kara Ukrainā, proti, 2022.gada marta sākumā, VNĪ uz laiku apturēja Ērgļu arodvidusskolas un noliktavas ēku, garāžu un angāru izsoli.

Uz aģentūras LETA jautājumu, vai ēku ir plānots piedāvāt Ukrainas bēgļu vajadzībām, VNĪ pārstāvji norādīja, ka tādas vajadzības nav, taču neizslēdza iespēju, ka tāda varētu rasties. Ēkas izsoles apturēšana esot VNĪ iekšējs lēmums, lai gadījumā, ja tiek saņemts kāds valsts pārvaldes rīkojums par telpu nepieciešamību, tās varētu piedāvāt.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Daugavā lejpus Jēkabpils ūdens līmenis pazeminās

Daugavā pie Zeļķu dzelzceļa tilta, kas atrodas starp Jēkabpili un Pļaviņām, ūdens līmenis pagājušajā naktī lēni pazeminājās, piektdienas rītā tās sāka kristies strauji, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) informācija.

Sabiedrība Tuvākajā nedēļā bieži spīdēs saule

Šīs nedēļas nogalē un nākamnedēļ Latvijā bieži spīdēs saule, gaisa temperatūra pakāpeniski pazemināsies, prognozē sinoptiķi.

Sabiedrība Daudzi māju saimnieki Baltijā slēpjas pazemē (VIDEO)


Iepriekš uzstādīti bunkuri ar pārtikas rezervēm ļaus pārdzīvot visas nepatikšanas.

Sabiedrība Policija aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu

Valsts policija aicina marta sākumā autovadītājus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Lasiet arī

Ekonomika Jelgavā janvārī pieauga sērijveida dzīvokļu cenas

Sērijveida dzīvokļu cenas šogad janvārī palielinājās Jelgavā, bet Salaspilī un Kauguros tās samazinājās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Sabiedrība Daudzdzīvokļu 316. un 318. sēriju ēkas ir drošas turpmākai ekspluatācijai

Daudzdzīvokļu 316. un 318. sēriju ēkas ir drošas turpmākai ekspluatācijai, bet šogad plānots veikt 104. un 119. sēriju daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku izpēti, informē Ekonomikas ministrijas (EM) pārstāvji.

Ekonomika Latvijā 23% iedzīvotāju ir pilnībā apmierināti ar savu mājokli

Latvijā 23% iedzīvotāju ir pilnībā apmierināti ar savu mājokli, informē "Luminor Bank" pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas rezultātem.

Ekonomika Valdība mazinās birokrātiju nekustamo īpašumu jomā

Ekonomikas ministrija (EM) martā izskatīšanai valdībā iesniegs rīcības plāna projektu ar 62 priekšlikumiem administratīvā sloga mazināšanai nekustamo īpašumu jomā, otrdien pēc Ministru kabineta Stratēģiskās vadības komitejas sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV).