• Ādolfs,
  • Ilgonis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Stājušās spēkā izmaiņas vairākos autobusu maršrutos no Rīgas

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 23:55, 18.09.2023


Šodien stājušās spēkā izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos, kas savieno Rīgu ar Liepāju, Aizputi, Kuldīgu un Pāvilostu, informēja Autotransporta direkcijā (ATD).Izmaiņas veiktas, lai nodrošinātu skolēniem ērtāku nokļūšanu izglītības iestādēs un iedzīvotājiem iespēju doties uz darbu vai ārstniecības iestādēm.

Reģionālās nozīmes maršrutā Rīga-Liepāja dažādu reisu kustības grafikos tiek iekļautas vairākas pieturas, tostarp reisā plkst.6.35 no Liepājas pasažieri turpmāk varēs iekāpt un izkāpt pieturā "Rudbārži" Skrundas pagastā, tāpēc galapunktā Rīgā autobuss pienāks piecas minūtes vēlāk - plkst.10.25.

Tāpat divos reisos no Rīgas iekļauta pietura "Batari" Dobeles novada Jaunbērzes pagasta - plkst.13.20 un plkst.13.55, kā arī pietura "Lankas" Durbes pagastā iekļauta trīs reisos no Liepājas autoostas - plkst.8.35, plkst.10 un plkst.13.05, kā arī trīs reisos no Rīgas starptautiskās autoostas - plkst.9.15, plkst.18 un plkst.19.40.

Arī maršrutā Rīga-Aizpute reisa no Aizputes plkst.7.40 kustības sarakstā iekļauta pietura "Batari".

Reģionālās nozīmes maršrutā Rīga-Kuldīga-Pāvilosta divu reisu kustības grafikos - no Pāvilostas plkst.4.30 un no Rīgas plkst.15 - pietura "Spuņupe" ir pārsaukta par "Spuņciems" un pieturas "Silmas" nosaukums turpmāk būs "Silmalas".

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS "Liepājas autobusu parks". Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Rīgas plānošanas reģionu un Kuldīgas un Dobeles novadu pašvaldībām.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rinkēvičs devis ieteikumus Gruzijas prezidentei

Gruzijai ir jādara viss iespējamais, lai izpildītu Eiropas Savienības (ES) rekomendācijas un saņemtu kandidātvalsts statusu, uzsvēra Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš šodien Rīgas pilī tikās ar Gruzijas prezidenti Salomi Zurabišvili.

Sabiedrība Trešdien sāksies ūdens līmeņa atjaunošana Pļaviņu HES ūdenskrātuvē

Trešdien, 27.septembra pēcpusdienā Pļaviņu HES ūdenskrātuvē sāksies pakāpeniska ūdens līmeņa atjaunošana, jo ir pabeigti hidrotehnisko būvju atjaunošanas remontdarbi ūdenslīmeņa mainīgajā zonā, informēja AS "Latvenergo" pārstāvji.

Sabiedrība Latvija piešķirs 100 000 eiro Marokas un Lībijas iedzīvotāju atbalstam

Latvija ar 100 000 eiro atbalstīs Marokas un Lībijas iedzīvotājus, kuri cietuši dabas izraisītajās katastrofās, otrdien lēma valdībā.

Sabiedrība Rīgā notiks vārda brīvībai un žurnālistu drošībai veltīta konference

Rīgā 5.okotbrī un 6.oktobrī notiks vārda brīvībai un žurnālistu drošībai veltīta konference, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Lasiet arī

Sabiedrība IZM: skolēns var mainīt otrās svešvalodas izvēli pamatskolas vecākajās klasēs

Apgalvojums, ka skolēns nevarētu iegūt pamatizglītību, mainot otrās svešvalodas izvēli pamatskolas vecākajās klasēs, neatbilst patiesībai, šodien parlamentā uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāre Silvija Reinberga, noliedzot publiski izskanējušos apgalvojumus.

Kriminālziņas Dreiliņos atsavināts plašs klāsts narkotiku (+FOTO)

Pagājušonedēļ Valsts policija saņēma informāciju par pļavā novietotu automašīnu ar narkotikām. Aizdomās par šo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā tika aizturēta kāda sieviete un nepilngadīgs jaunietis, ziņo Valsts policija.

Sabiedrība Tiek plānota akcīzes celšana alum. Pēc alus darītāju domām - netaisnīgi

Latvijas Alus darītāju savienība iebilst pret plānoto akcīzes nodokļa paaugstināšanu alum, otrdien valdības sēdē sacīja Latvijas Alus darītāju savienības valdes priekšsēdētājs Pēteris Liniņš.

Veselība Jūrmalas slimnīcā trūkst speciālistu - veidojas garas rindas

Speciālistu trūkuma un iekārtu pilnas noslodzes dēļ Jūrmalas slimnīcā veidojas rindas uz izmeklējumiem, informēja SIA "Jūrmalas slimnīca" pārstāve Velta Vasiļevska.