• Lolita,
  • Vitolds
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Plānots drīzumā sākt Dzintaru dzelzceļa pārvada remontdarbus

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 18:44, 13.09.2023


Kopējās Dzintaru dzelzceļa pārvada remonta izmaksas rēķinātas 8,6 miljoni eiro.Augustā starp Jūrmalas pilsētas administrāciju un Valsts kasi ir noslēgts aizdevuma līgums Dzintaru dzelzceļa pārvada pārbūves būvdarbu finansēšanai - Jūrmalas pašvaldība Dzintaru dzelzceļa pārvada pārbūvei valsts budžeta paņēmusi aizdevumu 7,3 miljoni eiro.

Atbilstoši iepirkumu konkursa rezultātiem par būvdarbu veikšanu ir noslēgts līgums ar piegādātāju apvienību "RTBB", kuru veido SIA "Rīgas tilti" un SIA "Baltijas būve".

Pašvaldība ir izsludinājusi iepirkuma konkursu būvuzraudzībai Dzintaru dzelzceļa pārvada pārbūvei, pēc konkursa rezultātu apstiprināšanas tiks noslēgts būvuzraudzības pakalpojumu līgums. Darbus varēs sākt pēc šī līguma noslēgšanas, skaidro pašvaldībā.

Oktobrī paredzēts veikt būvlaukuma ierīkošanu un uzsākt segumu demontāžu pārvadam piegulošajās teritorijās, brauktuves daļas pārbūvi plānos uzsākt 2024.gada pavasarī. Saskaņā ar būvdarbu līgumu paredzēts pārbūves darbus paveikt 24 mēnešu laikā.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Gada sākumā Latvijā dzīvojuši 180 455 nepilsoņi

Gada sākumā Latvijā dzīvojuši 180 455 nepilsoņi, 1 719 396 pilsoņi un 141 702 ārzemnieki, liecina Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē prezentētā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes informāciju.

Sabiedrība Policija aicina pieteikties pretterorisma vienībā «Omega» (VIDEO)

Valsts policijas (VP) pretterorisma vienība "Omega" aicina pieteikties pretendentus, kuri nākotnē sevi redz drosmīgā profesijā un vienības sastāvā.

Lasiet arī

Ekonomika EP spriedīs par patēriņa preču remonta atvieglošanu

Eiropas Parlaments (EP) šodien apspriedīs savu nostāju sarunām par jauniem noteikumiem, kas veicinās tiesības uz remontu un preču ilgtspējīgāku patēriņu, aģentūru LETA informēja EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.

Sabiedrība Valmieras Drāmas teātra ēkā paveikta vairāk nekā puse paredzēto būvdarbu

Valmieras Drāmas teātra ēkā paveikta vairāk nekā puse paredzēto būvdarbu, ziņo VAS "Valsts nekustamie īpašumi".

Sabiedrība Šonedēļ remontdarbi turpinās 54 valsts autoceļu posmos

Šonedēļ remontdarbi valsts autoceļu tīklā turpinās 54 posmos visā Latvijā, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Sabiedrība Uz Valmieras, Vidzemes un Daugavpils šosejām jārēķinās ar pagaidu luksoforiem

Uz Valmieras, Vidzemes un Daugavpils šosejām autobraucējiem ir jārēķinās ar pagaidu luksoforu posmiem, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).