• Alise,
  • Auce
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Saistībā ar jauno skolu tīklu Talsu novadā būs izmaiņas autobusu maršrutos

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 21:00, 25.08.2023


Lai saistībā ar veiktajām izmaiņām skolu tīklā nodrošinātu skolēnu nokļūšanu uz mācību iestādēm, no 1.septembra stāsies spēkā izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Talsu novadā, informēja Autotransporta direkcija.Pasažieru pārvadājumu rezultātus vērtēs Sabiedriskā transporta sēdē šā gada novembrī.

Uz eksperimentālu laiku tiks atklāts jauns reģionālās nozīmes maršruts Talsi-Iliņi-Spāre-Talsi, kura autobusi no Talsu autoostas mācību gada laikā (no 1.septembra līdz 20.jūnijam, no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot svētku dienas) izbrauks plkst.6.55 un plkst.16.

Maršrutā Dundaga-Ķaļķi-Žagatas-Dundaga autobuss mācību gada laikā kursēs plkst.14.55 no Dundagas, neapstājoties pieturā "Seņķi".

Maršrutā Dundaga-Tiņģere-Dundaga mainīti reisu uzsākšanas laiki - turpmāk autobuss no Dundagas mācību gada laikā izbrauks plkst.7.55 un plkst.15.55.

Maršrutā Dundaga-Oste-Neveja-Dundaga autobuss mācību gada laikā no Dundagas rītos izbrauks vēlāk - plkst.08.14. Pēcpusdienas reiss no Dundagas tiks uzsākts ātrāk - plkst.15.50.

Maršrutā Dundaga-Sabdagas-Dundaga autobuss rīta reisā no Dundagas izbrauks vēlāk - plkst.08.37, bet pēcpusdienā nedaudz agrāk - plkst.15.55.

Savukārt maršrutā Dundaga-Mazirbe-Kolka izmaiņas būs visu reisu izpildē.

No Kolkas turpmāk mācību gada laikā autobusi izbrauks plkst.7.25 un plkst.17.15, bet pirmdienās no 21.jūnija līdz 31.augustam, izņemot svētku dienas, - plkst.9.30 un plkst.16.45.

No Dundagas turpmāk mācību gada laikā autobusi izbrauks plkst.6.35 un plkst.16.25, bet no 21.jūnija līdz 31.augustam pirmdienās - plkst.8.40 un plkst.15.50.

Maršrutā Dundaga-Kaļķi-Vīdale-Dundaga autobusi turpmāk no Dundagas mācību gada laikā izbrauks plkst.6.55. Savukārt vasaras mēnešos autobuss būs tikai trešdienās un piektdienās un no Dundagas izbrauks plkst.7. Pēcpusdienas reiss plkst.16.40 tiks izpildīts mācību gada laikā, bet vasarā reiss būs tikai trešdienas un piektdienās.

Maršrutā Dundaga-Pāce-Dundaga autobuss mācību gada laikā otrdienās, trešdienās un ceturtdienās, izņemot svētku dienas, plkst.7.50 un plkst.16.10 kursēs līdz Ancei, bet pirmdienās un piektdienās, izņemot svētku dienas, plkst.8.17 un plkst.16.05 - līdz Kaziņām. Reisi plkst.8.15 un plkst.16.05 pēc izmaiņu stāšanās spēkā būs tikai trešdienās vasaras mēnešos, izņemot svētku dienas.

Maršrutā Dundaga-Seņķi-Dundaga autobuss nebrauks līdz pieturai Seņki, rīta reiss būs nedaudz vēlāk - plkst.7.10, bet vakara reiss nedaudz agrāk - plkst.17.

Maršrutā Talsi-Upesgrīva-Mērsrags-Talsi dienas reiss būs pusstundu vēlāk - plkst.12.55, reiss plkst.12 tiks izpildīts tikai sestdienās, svētdienās un svētku dienās, kā arī būs jauns reiss plkst.13.05 no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot svētku dienas, un mācību laikā no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot svētku dienas, būs agrie rīta reisi plkst.5.40 un plkst.6.20.

Autobuss Talsi-Roja-Upesgrīva-Talsi pēcpusdienas reisā izbrauks desmit minūtes vēlāk - plkst.14.55, bet no rīta arī nepilnu stundu vēlāk - plkst.7.

Maršrutā Talsi-Lubezere-Jaunciems-Talsi autobuss rīta reisā, kas plkst.7.10 izbrauc no Talsiem, neapstāsies pieturā "Lubezere".

Maršrutā Talsi-Roja izmaiņas būs visu reisu izpildē.

No Talsiem turpmāk autobusi katru dienu izbrauks plkst.13.20, bet no pirmdienas līdz piektdienai mācību gada laikā - plkst.6.05 un plkst.12.25.

No Rojas turpmāk autobusi pēcpusdienā izbrauks katru dienu plkst.14.10.

No Kolkas turpmāk mācību gada laikā autobusi izbrauks plkst.7.23 un plkst.15.02.

Maršrutā Talsi-Vandzene-Nogale autobuss reisā plkst.06.30 no Talsiem mācību laikā turpmāk neapstāsies pieturā "Iģenes muiža".

Maršrutā Talsi-Mērsrags tiek slēgti divi reisi - no Talsiem plkst.5.35 un no Mērsraga plkst.6.42.

Arī maršrutā Talsi-Upesgrīva-Roja tiek slēgti divi reisi - plkst.7 no Talsiem un plkst.7.42 no Uguņiem.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS "Talsu autotransports". Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīga: Par jaunām ēkām piešķirs NĪN atvieglojumus

Rīgas pašvaldība atgādina, ka NĪN atvieglojumu saņemšanai jābūt izveidotai oficiālai elektroniskai adresei vai Finanšu departamentā reģistrētam epastam.

Sabiedrība Lauksaimnieki otrdienas piketu sāks ar gājienu no Doma laukuma

Lauksaimnieki piketu, kas paredzēts otrdien, 5.martā, sāks ar gājienu no Doma laukuma uz Ministru kabinetu, kur atbalstīs meža nozares pārstāvjus un paudīs savu nostāju pret lauksaimnieku īpašumā esošas zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, pauda biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Sabiedrība Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo CVK priekšsēdētāju

Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un diviem esošiem komisijas darbiniekiem lietā par krāpšanu lielā apmērā.

Sabiedrība Zemnieki brīdina: protestu akcijas būs regulāras

"Jau šobrīd ir skaidrs, ka 5.marts nebūs šogad pēdējā protestu akcija. Mēs neprotestējam, lai biedētu sabiedrību un pilsētās radītu sastrēgumus. Lauksaimnieki ar savu balsi iestājas par ilgtspējīgu lauksaimniecību un visai Latvijas ekonomikai svarīgas nozares dzīvostpēju. Lai tas notiktu, neviens no mums nevar atļauties nogurt", - pārliecināts Zemnieku saeimas pārstāvis.

Lasiet arī

Sabiedrība Skolas Ēdolē, Turlavā un Kabilē turpinās darbu, slēgs Nīkrāces pamatskolu

Ēdoles, Z.A. Meierovica Kabiles un Turlavas pamatskolas savu darbu turpinās kā ierasts, taču nepietiekamā skolēnu skaita dēļ ar šā gada 1.augustu slēgs Nīkrāces pamatskolu, tā ceturtdien sēdē lēma Kuldīgas novada domes deputāti.

Sabiedrība Talsu novadā likvidēs Kolkas un Virbu sākumskolu

Talsu novadā likvidēs Kolkas un Virbu sākumskolu, Pūņu pamatskolu un Lībagu sākumskolu reorganizēs, ceturtdien lēma Talsu novada domes deputāti.

Sabiedrība Daugavpilī neplāno slēgt skolas, taču naudas trūkuma dēļ varētu tās apvienot

Daugavpils pašvaldība neplāno slēgt skolas, taču naudas trūkuma dēļ varētu tās apvienot, šodien preses konferencē norādīja domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš.

Sabiedrība Matemātikas skolotāji atkārtoti aicina apturēt projekta «Skola2030» realizāciju

Matemātikas skolotāji atkārtoti aicinājuši apturēt matemātikas apguvi atbilstoši izglītības projektam "Skola2030", paužot kritiku, ka tā saturs "labākajā gadījumā veido viduvēju skolēnu masu".