• Aurora,
  • Austra
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


No septembra būs izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 13:04, 25.08.2023


No šā gada 1.septembra Limbažu, Saulkrastu un Siguldas novadā ieviesīs izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos, informēja Autotransporta direkcija.


Foto: twitter

Izmaiņas gaidāmas maršrutos Limbaži-Liepupe-Saulkrasti, Limbaži-Vidriži-Saulkrasti, Limbaži-Rūstuži-Lauvas-Ainaži, Limbaži-Ķirbiži-Ainaži, Sigulda-Saulkrasti un Rīga-Pabaži-Saulkrasti.

Papildus tam uz eksperimentālu laiku, kas būs seši mēneši, atklās jaunu maršrutu Limbaži-Stienes stacija-Vidriži-Mandegas, tā nodrošinot iespēju cilvēkiem no Mandegām un Saulkrastu novada doties uz darba vietām Limbažos.

Katrā virzienā būs divi reisi darba dienās - no Limbažu autoostas autobuss kursēs plkst.6 un plkst.17, savukārt no Mandegām - plkst.7.10 un plkst.18.06. Lēmums par jauna maršruta izveidi pieņemts, pamatojoties uz situācijas analīzi, tostarp potenciālo pasažieru plūsmas apjomu un regularitāti. Eksperimentālā maršruta pirmo četru mēnešu rezultāti tiks vērtēti nākamā gada janvāra Sabiedriskā transporta padomes sēdē.

Reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Limbaži-Liepupe-Saulkrasti rīta reiss darba dienās no Limbažiem tiks uzsākts desmit minūtes ātrāk - plkst.7.40. Līdz šim tas uzsāka maršrutu plkst.7.50.

Tāpat desmit minūtes ātrāk aties Limbaži-Vidriži-Saulkrasti agrais rīta reiss darba dienās no Saulkrastu stacijas, attiecīgi plkst.6.30. Līdz šim tas uzsāka maršrutu plkst.6.40.

Reģionālās nozīmes maršrutā Limbaži-Rūstuži-Lauvas-Ainaži pirmdienu un ceturtdienu reisu plkst.12.35 no Limbažu autoostas un plkst.7.35 no Ainažiem kustības grafikā tiks iekļauta pietura Ķimši, kas atrodas Limbažu novada Viļķenes pagastā uz autoceļa V140.

Pietura Brīdaga, kas atrodas Limbažu novada Viļķenes pagastā uz autoceļa V138, tiks iekļauta divu reģionālās nozīmes maršrutu kustības grafikos - maršruta Limbaži-Ķirbiži-Ainaži otrdienu un piektdienu reisā plkst.12.35 no Limbažu autoostas un plkst.7.35 no Ainažiem, maršruta Limbaži-Ķirbiži-Ainaži trešdienu reisā plkst.12.35 no Limbažu autoostas un plkst.7.35 no Ainažiem,

Reģionālās nozīmes maršrutā Sigulda-Saulkrasti visos reisos un reģionālās nozīmes maršrutā Rīga-Pabaži-Saulkrasti visos reisos autobusi turpmāk apstāsies pieturā Murjāņi, kas atrodas Sējas novadā uz autoceļa A3.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS "Cata". Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu un novadu pašvaldībām.

Autotransporta direkcijas kompetencē ir ieviest Latvijā starptautiskās un ES prasības starptautiskajās pasažieru un kravu autopārvadājumu jomā. ATD nodrošina piekļuvi autopārvadājumu tirgum un atbilstoši normatīvo aktu prasībām nodrošina atļauju, licenču un citu dokumentu izsniegšanu kravu pārvadājumiem ar autotransportu.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Rīga: Par jaunām ēkām piešķirs NĪN atvieglojumus

Rīgas pašvaldība atgādina, ka NĪN atvieglojumu saņemšanai jābūt izveidotai oficiālai elektroniskai adresei vai Finanšu departamentā reģistrētam epastam.

Sabiedrība Lauksaimnieki otrdienas piketu sāks ar gājienu no Doma laukuma

Lauksaimnieki piketu, kas paredzēts otrdien, 5.martā, sāks ar gājienu no Doma laukuma uz Ministru kabinetu, kur atbalstīs meža nozares pārstāvjus un paudīs savu nostāju pret lauksaimnieku īpašumā esošas zemes ierobežojumiem bez adekvātiem kompensēšanas mehānismiem, pauda biedrības "Zemnieku saeima" valdes priekšsēdētājs Juris Lazdiņš.

Sabiedrība Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo CVK priekšsēdētāju

Prokuratūra cēlusi apsūdzību pret bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju un diviem esošiem komisijas darbiniekiem lietā par krāpšanu lielā apmērā.

Sabiedrība Zemnieki brīdina: protestu akcijas būs regulāras

"Jau šobrīd ir skaidrs, ka 5.marts nebūs šogad pēdējā protestu akcija. Mēs neprotestējam, lai biedētu sabiedrību un pilsētās radītu sastrēgumus. Lauksaimnieki ar savu balsi iestājas par ilgtspējīgu lauksaimniecību un visai Latvijas ekonomikai svarīgas nozares dzīvostpēju. Lai tas notiktu, neviens no mums nevar atļauties nogurt", - pārliecināts Zemnieku saeimas pārstāvis.

Lasiet arī

Interesanti fakti SM rosina atvieglot nosacījumus autobusa vadītāja apliecības iegūšanai

Satiksmes ministrija (SM) rosina atvieglot nosacījumus, lai varētu iegūt autobusa vadīšanai nepieciešamo "D" kategorijas vadītāja apliecību, liecina SM publiskajai apspriešanai sagatavotais noteikumu projekts.

Ekonomika Autobusu pārvadātāji uz Krieviju: rīkosimies atbilstoši situācijai (+VIDEO)

Maršrutā Rīga-Sanktpēterburga ir braukuši cilvēki ar 122 dažādu valstu pilsonībām.

Sabiedrība Liepājas autobusu parks otrdien atcēlis sešus reisus uz un no Liepājas

AS "Liepājas autobusu parks" otrdien atcēlis sešus reisus uz un no Liepājas, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

Sabiedrība LAP sestdien atcēlis 17 autobusu reisus uz un no Liepājas

Pasažieru pārvadātājs AS "Liepājas autobusu parks" sestdien atcēlis 17 autobusu reisus Liepājas pusē, liecina informācija Autotransporta direkcijas mājaslapā.