• Evija,
  • Jogita,
  • Raita
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Jūrmalas pašvaldība piešķir nepilnus 50 000 eiro kultūras pieminekļu atjaunošana

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 17:14, 05.08.2023


Jūrmalas pašvaldība ir nolēmusi piešķirt līdzfinansējumu kultūras pieminekļu atjaunošanai un saglabāšanai.Komisija, izvērtējot pieteikumus, akceptējusi četrus projektus, kuru realizēšanai piešķirti 48 367 eiro.

Pirmais jau realizēts Ķemeru katoļu baznīcas torņa fasādes un jumta remonta projekts. Iecerēts, ka nākamgad, izmantojot pašvaldības līdzfinansējumu, fasādes remonts tiks pabeigts pilnībā. Dievnama torņa fasādes un jumta remonts izmaksāja 16 450 eiro, no kuriem 15 000 eiro ir pašvaldības finansējums.

Bulduru luterāņu baznīcā tiks veikts altārtelpas logu restaurācija - remonts, apkures sistēmas uzstādīšana, siltumsūkņu ierīkošana. Projekta izmaksas un pašvaldības finansējums - 14 738 eiro. Projekts tiks īstenots līdz 30.novembrim.

Dubultu luterāņu baznīcā tiks veikta torņa un bēniņu elektroinstalācijas nomaiņa, automatizēta ugunsdrošības signalizācijas ierīkošana. Projekta kopējās izmaksas ir 15 458 eiro, pašvaldības finansējums 15 000 eiro. Projekts tiks īstenots līdz 1.oktobrim.

Izstrādāta un valsts pašvaldības institūcijās akceptēta būvniecības iecere būvei Dzirnavu ielā 37. Projekta izmaksas 7260 eiro, pašvaldības līdzfinansējums 3630 eiro. Projekts tiks īstenots līdz 30.novembrim.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Aizpute atjauno seno Kurzemes pilsētu (+VIDEO)

Tuvākajā laikā šeit parādīsies jauna tūrisma oāze.

Sabiedrība Rīgā tiks mainīta satiksmes organizācija Gogoļa ielā (SHĒMA)

Turpinoties Rail Baltica Gogoļa ielas dzelzceļa pārvada būvniecībai, naktī no 2. uz 3. decembri Gogoļa ielā tiks veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas.

Sabiedrība Dr. Martens apavi - ikonisks un populārs zīmols

Dr. Martens apavi ir kļuvuši par vienu no visvairāk atpazīstamajiem un populārākajiem apavu zīmoliem pasaulē. Šo apavu ikoniskais dizains un izturība ir piesaistījuši daudzus cilvēkus dažādākajās paaudzēs.

Sabiedrība Automašīnām jābūt aprīkotām ar ziemas riepām

No šodienas līdz 1.martam automašīnām un autobusiem, kuru pilna masa nav lielāka par 3500 kilogramiem, obligāti jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos, paredz Ceļu satiksmes noteikumi.

Lasiet arī

Interesanti fakti Jūrmalā mēģinās uzlabot kāpu biotopu stāvokli

Novembra otrajā pusē Jūrmalā, dabas parkā "Ragakāpa" un tā apkārtnē, notiks priekškāpu un pelēko kāpu biotopu stāvokļa uzlabošanas darbi, kas turpināsies arī ziemā.

Sabiedrība Maksu par iebraukšanu Jūrmalā pagaidām turpinās iekasēt līdzšinējā kārtībā

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) līdz šim nav apstiprinājusi Jūrmalas domes 29.jūnijā pieņemtos saistošos noteikumus par iebraukšanas maksas noteikšanu Jūrmalā visu gadu, līdz ar to pašlaik paliek spēkā līdzšinējā kārtība, kad ziemas sezonā par iebraukšanu kūrortpilsētā nav jāmaksā.

Kultūra Jūrmalas skolēnu brīvlaiks nākamnedēļ būs interesants (+VIDEO)

Pašvaldība ir sagatavojusi 30 dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem.

Kultūra Divi spilgti Jūrmalas mākslinieki šodien savā dzimtajā pilsētā atklāj izstādes

Talantīgā māksliniece un tēlnieks prezentē darbus, kas tapuši savas jaunrades virsotnē.