• Imgarde,
  • Irmgarde
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Konkursa «Māmiņa. Uzņēmēja» balvu fonds - 12 000 eiro

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
LETA 19:23, 18.03.2023

Siguldas novada pašvaldība sadalīs 12 000 eiro konkursam "Māmiņa. Uzņēmēja", informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.Konkurss izsludināts, lai motivētu Siguldas novada māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un sākt komercdarbību, kā arī veicinātu jaunu produktu attīstību un pilnveidotu pakalpojumu veidošanu, sekmējot esošās uzņēmējdarbības paplašināšanu.

Konkursā var pieteikties sievietes, kuras audzina bērnu vecumā līdz 10 gadiem (ieskaitot), ja viņas deklarētā dzīvesvieta ir novada teritorijā.

Tāpat pieteikumus var iesniegt juridiskas personas, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz 150 000 eiro, un kas veic saimniecisko darbību Siguldas novadā, uzņēmuma dibinātāja ir sieviete vai pašnodarbināta persona, kura reģistrējusies kā saimnieciskās darbības veicēja.

Kopējais konkursā pieejamais finansējums ir 12 000 eiro, maksimālais viena projekta idejas īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir līdz 3000 eiro. Iecerētās aktivitātes realizējamas 12 mēnešu periodā no līguma parakstīšanas brīža.

Konkurss norisināsies un tiks vērtēts trijās kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem - pēc administratīvās atbilstības, pēc satura un kvalitatīvajiem rādītājiem, un trešajā kārtā tiks vērtētas konkursa dalībnieču prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Konkursa pieteikumu pieņemšana sāksies 2.aprīlī un noslēgsies 2.maijā. Iesniegtos projektus vērtēs septiņi žūrijas komisijas locekļi, kuras sastāvā ir uzņēmumu un pašvaldības pārstāvji.

Šogad konkursā "Māmiņa. Uzņēmēja" laikā norisināsies arī informatīvi semināri. Konkursa dalībniecēm tiek piedāvāts apmeklēt tos, lai detalizētāk izskaidrotu konkursa noteikumus, izskaidrotu veidlapu aizpildīšanu un noskaidrotu citus interesējošus jautājumus, kas dotu iespēju izstrādāt kvalitatīvākus projektus.

Semināri norisināsies 30.martā plkst.16 Krimuldas Tautas nama Mazajā zālē, 4.aprīlī plkst.16 Mālpils Kultūras centra 321.telpā un 6.aprīlī plkst.16 Siguldas Jaunās pils Svētku zālē.

Konkurss "Māmiņa. Uzņēmēja" tiek organizēts kopš 2016.gada.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Augšdaugavas novadā appludināti vismaz 8 ceļu posmi un ne tikai

Augšdaugavas novadā ūdens līmenis turpina kāpt, appludināti vismaz astoņi ceļu posmi, kā arī sācis applūst vasarnīcu kooperatīvs, kurā ir dzīvojamās mājas, pastāstīja Augšdaugavas novada izpilddirektors Pēteris Dzalbe.

Sabiedrība Grandiozas idejas par Uzvaras parka nākotni. Vicemērs ieskicē iespējamo

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Ratnieks uzskata, ka Uzvaras parkam jāatgūst savu vēsturisko nozīmi par godu uzvarai pār bermontiešiem, kāds tas bija starpkaru periodā. Nākotnē šajā parkā varētu notikt daļa no valsts nozīmes pasākumiem un militārām parādēm valsts svētkos un atceres dienās, VS.lv informēja Rīgas domes Ārējas komunikācijas nodaļā.

Sabiedrība Aicina Kariņu nekavējotes aktualizēt jautājumu par pulksteņu griešanas atcelšanu

Saeimas frakcija "Progresīvie" aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV) nekavējoties aktualizēt Eiropas Savienības Padomē jautājumu par sezonālās laika maiņas atcelšanu, informēja partijā.

Sabiedrība Sestdien ugunsgrēkos Latvijā cietuši divi cilvēki

Aprīļa pirmajā dienā Latvijā reģistrēti 22 ugunsgrēki, kuros cietuši cietuši divi cilvēki, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lasiet arī

Izklaide Jāredz! Topu iekarotājiem OLAS - jauna dziesma un būs albums (+VIDEO)

Latvijā plašu atpazīstamību iekarojušais repa duets "OLAS" šobrīd atrodas pašmāju straumētāko ierakstu topa virsotnē ar savu nesen izdoto dziesmu "Dzīvot Kaifs", tādējādi vēlreiz pierādot, ka grupa "OLAS" ir viena no iecienītākajām grupām Latvijas mūzikas scēnā

Sabiedrība Uzlabojušās laika prognozes nākamajai nedēļai. Ko tagad sola sinoptiķi?

Nākamnedēļ anticiklona ietekmē Latvijā pārsvarā gaidāms sauss laiks, liecina jaunākās laika prognozes.

Sabiedrība Daugavpilī ūdenslīmenis cēlies par 0,1 metru, bet jaunas teritorijas neapplūst

Daugavpilī ūdenslīmenis pēdējās diennakts laikā cēlies apmēram par 0,1 metru, bet šobrīd papildu teritorijas neapplūst, pastāstīja Daugavpils civilaizsardzības organizators Mārtiņš Ruļuks.

Ekonomika Šonedēļ Baltijas biržās visvairāk tirgotas Tallinna Kaubamaja Grupp akcijas

Šonedēļ Baltijas biržās lielākais apgrozījums bija ar Igaunijas prāmju satiksmes uzņēmuma "Tallinna Kaubamaja Grupp" akcijām, liecina tirdzniecības dati.