• Nameda,
  • Ritvaldis,
  • Visvaldis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Kā veiksmīgi izplānot mājokļa remontu?

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
15:17, 29.12.2022


Ar mājokļa remontu saskaras ikviens no mums - laiku pa laikam rodas nepieciešamība uzlabot savu dzīves telpu, ieviešot lielākas vai mazākas pārmaiņas. Lai iecerētais remonts izdotos godam, vispirms ir vajadzīgs pārdomāts plāns. Kad plāns ir gatavs, var ķerties pie darba.Nepieciešamo remontdarbu izvērtēšana

Remonta plānošana ir jāsāk ar kopējās situācijas novērtēšanu un veicamo darbu saraksta izveidošanu. Vislabāk ir konsultēties ar speciālistu, kurš pievērsīs uzmanību arī niansēm, tostarp santehnikas risinājumu un elektroinstalāciju stāvoklim, lai vēlāk izvairītos no pārsteigumiem.

Budžets

Kad zināms, kādi darbi ir vajadzīgi, nākamajā solī ir jāaprēķina plānotā remonta izmaksas. Protams, nosaukt precīzu summu ir gandrīz neiespējami, jo procesa gaitā var rasties papildus izmaksas.

Aprēķinot aptuvenās remonta izmaksas, drošāk ir rēķināt klāt aptuveni 10 - 15 % neparedzētiem tēriņiem.

Ja veicot aprēķinus, kļūst skaidrs, ka ar saviem finanšu resursiem visas ieceres īstenot nesanāks, var noderēt kredīts remontam. Tā ir iespēja svarīgos darbus veikt uzreiz, negaidot, kad tiks iekrāta vajadzīgā naudas summa. Pirms aizdevuma noformēšanas svarīgi izvērtēt savu maksātspēju.

Speciālistu iesaiste

Tāpat laicīgi ir jāizvērtē, kādus darbus var veikt pašu spēkiem, bet kādi ir jāuztic speciālistiem. Ja esat izlēmis uzticēties profesionāļiem, tad ir jāatzīst, ka dzīvokļa vai mājas remonta pakalpojumi ir ļoti pieprasīti. Izvēloties meistaru, pievērsiet uzmanību ne tikai tāmei, bet arī citu klientu atsauksmēm, lai pārliecinātos par to, ka pasūtītais darbs tiks veikts kvalitatīvi un atbilstoši Jūsu prasībām.

Labākais laiks remonta uzsākšanai

Ja vien remontdarbi nav steidzami, vislabāk tos plānot laicīgi - vismaz 6 mēnešus iepriekš. Tādā veidā iespējams izvairīties no liekiem izdevumiem, jo, savlaicīgi plānojot gan materiālu iegādi, gan meistaru piesaisti, varēsiet atrast izdevīgākos risinājumus. Darot visu pēdējā brīdī, pieaug ne tikai kopējās remonta izmaksas, bet arī stresa līmenis.

Remontu parasti ieplāno gada siltajā sezonā, taču tas, protams, lielā mērā ir atkarīgs no veicamajiem darbiem.

Lai mājokļa remonts izdotos atbilstoši Jūsu iecerēm, ir svarīgi izveidot plānu, konsultēties ar speciālistiem un ņemt vērā finansiālās iespējas, lai piemeklētu atbilstošākos risinājumus.

Apmaksāta publikācija


RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Jelgavas pašvaldība turpina vērienīgus remontdarbus (+VIDEO)

Realizējot šo projektu, tiks sakārtota infrastruktūra pilsētā.

Sabiedrība Siliņa: Likums atļauj ministram izvēlēties aģentūras vadību

Likums atļauj ministram izvēlēties aģentūras vadību, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), runājot par ekonomikas ministra Viktora Valaiņa (ZZS) lēmumu izbeigt konkursu uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu bez rezultāta.

Sabiedrība Nākamnedēļ gaisa temperatūra Latvijā var pakāpties virs +20 grādiem

Tuvākajās dienās Latvijā pakāpeniski paaugstināsies gaisa temperatūra, nākamās nedēļas sākumā tā pārsniegs +20 grādus, liecina pašreizējās laika prognozes.

Sabiedrība Kultūras ministre pērn deklarējusi ap 66 000 eiro ienākumus

Kultūras ministre Agnese Logina (P) pērn deklarējusi ienākumus 66 180 eiro apmērā, kas ir par aptuveni 22 500 eiro vairāk nekā 2022.gadā, liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskotā amatpersonas deklarācija.

Lasiet arī

Sabiedrība Valsts valodas eksāmens varētu būt jākārto vēl 3100 Krievijas pilsoņiem

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā, ar kuriem valsts valodas zināšanu prasību plānots piemērot vēl papildu dažiem tūkstošiem Krievijas pilsoņu.

Pasaule Laikraksts: Francijas uzņēmums turpina apkalpot Putina un Šoigu lidmašīnas

Francijas uzņēmums PGA pēc Krievijas karaspēka iebrukuma Ukrainā par spīti starptautiskajām sankcijām turpina apkalpot Krievijas diktatora Vladimira Putina, aizsardzības ministra Sergeja Šoigu un citu augstu amatpersonu lidmašīnas, ziņo Francijas laikraksts "Le Parisien", kas atsaucas uz uzņēmuma bijušo augsta ranga menedžeri.

Pasaule Krievijā aizliedz kalpot garīdzniekam, kas vadīja aizlūgumu pie Navaļnija kapa

Krievu pareizticīgās baznīcas patriarhs Kirils trīs gadus aizliedzis kalpot garīdzniekam Dmitrijam Safronovam, kas 40.dienā pēc Alekseja Navaļnija nāves pie viņa kapa vadīja aizlūgumu, vēsta izdevumi "Sota" un "Sirena".

Sabiedrība Ventspilī par 670 000 eiro ierīkos jaunu promenādi (+VIDEO)

Projekts paredz nodrošināt kāpu krasta aizsargjoslas dabas vērtību saglabāšanu un piekļuvi Baltijas jūras piekrastes pludmales zonai.