• Olita,
  • Rita,
  • Vita
RUS
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente
Reklama.lv
RUS


Laika ziņas
Видео Video Reklama.lv Reklama.lv Facebook Facebook


4. oktobrī notiks LDDK rīkotā Latvijas un Ukrainas kontaktbirža

Teksta izmērs Aa Aa
Sabiedrība
BB.LV 21:36, 30.09.2022

4. oktobrī plkst. 11:00 Raiņa bulvārī, Rīgā norisināsies otrā Latvijas darba devēju konfederācijas (LDDK) organizētā kontaktbirža Latvijas un Ukrainas uzņēmumu pārstāvjiem, aģentūrai LETA pavēstīja LDDK pārstāvji.


Ilustratīvs foto.

Kontaktbiržā LDDK biedri, iepriekš reģistrējoties, varēs tikties ar Ukrainas ekspertiem un uzņēmumu pārstāvjiem dabas resursu ieguvē, metālapstādē un loģistikā, stādu audzēšanā, pārtikas un lopbarības ražošanā, lauksaimniecības tehnikas un citu tehnisko ierīču un transporta līdzekļu ražošanā, farmācijā un citās nozarēs.

Pirmo kontaktbiržu LDDK aizvadīja 19.septembrī, un tajā interesentiem bija iespēja tikties ar Ukrainas Darba devēju federācijas ekspertēm, tostarp ar federācijas koordinatori izglītības un nodarbinātības jautājumos Ludmilu Vasilegu, un federācijas koordinatori biznesa sadarbībā Natāliju Gostevu, kuras līdz pat novembra vidum strādā LDDK birojā attīstības sadarbības projekta ietvaros. Tikšanās laikā LDDK biedri jau ir nodibinājuši kontaktus ar Ukrainas sev interesējošo nozaru pārstāvjiem un plāno turpmāko sadarbību.

LDDK ģenerāldirektores vietniece, starptautisko un Eiropas Savienības lietu eksperte Inese Stepiņa norāda, ka "līdztekus atbalstam, kas ukraiņiem joprojām ir nepieciešams, mūsu uzņēmumi jau tagad var piedalīties Ukrainas valsts atjaunošanā, tāpēc aicinām izmantot iespēju, ka LDDK ir pieejams tiešs un nepastarpināts kontakts un informācija par sadarbības iespējām Ukrainā, ko nodrošina gan Ukrainas Darba devēju federācijas ekspertu, gan citu speciālistu un uzņēmēju klātbūtne Latvijā".

Jau ziņots, ka nolūkā atbalstīt Ukrainas valsts atjaunošanu un uzņēmējdarbības attīstību, LDDK birojā ar Latvijas Ārlietu ministrijas attīstības sadarbības projekta "Darba devēju organizāciju atbalsts Ukrainas atveseļošanai un izaugsmei" atbalstu darbu uzsākušas divas Ukrainas Darba devēju federācijas ekspertes.

LDDK ir nacionāla līmeņa darba devēju pārstāvis, sociālekonomisko sarunu partneris Ministru kabinetam un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai, kā arī organizācija pārstāv darba devēju intereses Saeimā.

Lasīt visus komentārus (0)

Lasiet arīARĪ KATEGORIJĀ

Sabiedrība Tavars: Jāmeklē risinājumi, kā stiprināt tautsaimniecību

Turpinot darbu pie jaunās valdības deklarācijas projekta, jāmeklē rsinājumi, kā stiprināt tautsaimniecību, intervijā Latvijas Radio sacīja politiskā spēka "Apvienotais saraksts" (AS) frakcijas priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Sabiedrība Politologs: Šaubos, ka jaunā valdība būs ilglaicīga

Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes profesors, politologs Juris Rozenvalds, šaubās, ka jaunā valdība būs ilglaicīga.

Sabiedrība Ar reģionālās nozīmes autobusiem deviņos mēnešos pārvadāts par 26,1% vairāk pasažieru

Latvijā ar reģionālās nozīmes autobusiem šogad deviņos mēnešos pārvadāti 15,89 miljoni pasažieru, kas ir par 26,1% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021.gadā, liecina Autotransporta direkcijas publiskotā informācija.

Sabiedrība Forumā 5G Techritory parakstīs memorandus par ūdeņraža, metapilsētas un mikroshēmu tehnoloģiju attīstīšanu Latvijā

Tehnoloģiju forumā 5G Techritory, kas no 29.novembra līdz 30 novembrim norisināsies Rīgā, iecerēts parakstīt sadarbības memorandus par ūdeņraža tehnoloģiju attīstību, metapilsētas izveidi un Latvijas iespējām piedalīties mikroshēmu ražošanā, intervijā aģentūrai LETA sacīja foruma programmas direktors Neils Kalniņš.

Lasiet arī

Izklaide Pirmdienas joku deva

Smejies vesels!

Sabiedrība Pirmdiena būs mākoņaina, vietām nedaudz snigs

Jaunā nedēļa Latvijā meteoroloģisko laika apstākļu ziņā sāksies pelēcīgu dienu - gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli, debesis aizklās mākoņi, bet vietām iespējams neliels sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Sabiedrība Kāpēc Latvija kļūst par trešās pasaules valsti? 5 mīti par Latvijas ekonomiku

Ar katru dienu Latvijas iedzīvotāji kļūst arvien nabadzīgāki. Mūs aicina taupīt, ciešāk pievilkt jostas, skaidrojot notiekošo ar visai dažādiem iemesliem. Bet vai tie ir patiesie iemesli? Vai arī tie ir tikai mīti? Un kādas ir prognozes tuvākajai nākotnei?