• Estere,
  • Hermīne
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Ventspilī izbūvēs 60 jaunus zemas īres dzīvokļus

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
LETA 20:39, 10.06.2024


Lai risinātu mājokļu pieejamības jautājumu Ventspilī, PSIA "Ventspils nekustamie īpašumi" izsludinājuši atklātu konkursu par zemas īres mājokļa būvniecību Saules ielā 122, informēja PSIA "Ventspils nekustamie īpašumi".


Foto: LETA

Izvērtējot līdzšinējo pieprasījumu pēc dzīvojamās platības īres namos, "Ventspils nekustamie īpašumi" piedāvā realizēt divu īres daudzdzīvokļu māju būvniecību, kopā izbūvējot 60 jaunus īres dzīvokļus, izvietojot tos ar liftu aprīkotās piecu stāvu mājās.

Jaunajās ēkās, balstoties un iedzīvotāju aptaujas rezultātiem, plānoti divi vienistabu dzīvokļi platībā līdz 30 kvadrātmetriem (m2), 18 divistabu dzīvokļi - platībā līdz 45 m2 un 40 trīsistabu dzīvokļi platībā līdz 60 m2.

Pagalma labiekārtojumā paredzētas autostāvvietas ar bruģa segumu - katram dzīvoklim viena, kā arī 10% no stāvvietām paredzēti viesiem, velo novietnes velosipēdiem, pazemes atkritumu konteineru novietne šķirotiem atkritumiem, un daļējs teritorijas nožogojums.

Jaunās ēkas plānots nodot ekspluatācijā un izīrēt dzīvokļus līdz 2026.gada augustam.

Ēku celtniecību plānots finansēt ar "Altum" no aizdevumu "Zemas īres mājokļu būvniecības aizdevumi" programmas. Tiks piesaistīts arī Ventspils pašvaldības līdzfinansējums, kur maksimālais atbalsts šim projektam ir 344 025 eiro.

Projekta realizācija būs atkarīga no konkursa rezultātiem.


Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika «airBaltic» sāk nodrošināt speciālos reisus uz Liepāju

Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" no šodienas līdz 5.augustam nodrošinās speciālos reisus uz Liepāju, aģentūru LETA informēja "airBaltic" pārstāvji.

Ekonomika Latvijas bizness paplašina elektromobiļu uzlādes tīklu (+VIDEO)

Turpmāk sniegs iespēju izmantot no atjaunīgiem resursiem iegūtu zaļo enerģiju

Ekonomika Rīgas lidostā uzbūvēs jauno daudzstāvu autostāvvietu

Rīgas lidostas jauno daudzstāvu autostāvvietu par 248 000 eiro projektēs SIA "BM-projekts", informēja Rīgas lidosta.

Ekonomika Pretlikumīgas konkurences pazīmes metāllūžņu tirgū

Norises Latvijas metāllūžņu savākšanas un pārstrādes tirgū liecina, ka šajā tirgū ir vērojamas agresīvas un pretlikumīgas konkurences pazīmes, kas apdraud virknes šī tirgus dalībnieku turpmāko eksistenci un rada valstij nodokļu zaudējumus, informēja Johens Kleins, biedrības “Baltijas metāllūžņu pārstrādātāju asociācija” padomnieks.

Lasiet arī

Sabiedrība CSP: Latvijā 4,5% iedzīvotāju ir kādreiz nācies neplānoti zaudēt dzīvesvietu

Latvijā 4,5% iedzīvotāju ir kādreiz nācies neplānoti zaudēt dzīvesvietu, ziņo Centrālā statistikas pārvalde (CSP), atsaucoties uz 2023.gada iedzīvotāju aptaujas par ienākumiem un dzīves apstākļiem datiem.

Sabiedrība Rēzeknē plāno izbūvēt jaunus sociālos dzīvokļus

Pašvaldības SIA "Rēzeknes namsaimnieks" plāno startēt konkursā par jaunus sociālo dzīvokļu izbūvi pilsētā.

Ekonomika Iedzīvotājus no nekustamā īpašuma iegādes attur situācija ekonomikā un cenas

Latvijā 38% iedzīvotāju no nekustamā īpašuma iegādes attur situācija valsts ekonomikā un raizes par finansiālo stabilitāti, pavēstīja būvkompānijas un nekustamo īpašumu attīstītāja SIA "Yit Latvija" pārstāvji, atsaucoties uz veiktās aptaujas datiem.

Ekonomika VNĪ piedāvā iegādāties īpašumu Kaļķu ielā ar 1,978 miljonu eiro sākumcenu

VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) atkārtotā izsolē piedāvā iegādāties nekustamo īpašumu Kaļķu ielā ar 1,978 miljonu eiro sākumcenu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis".