• Alberts,
  • Madis
Meklēšana MeklēšanaRSSFacebookZiņu lente


Laika ziņas
Facebook
Видео Video


Investējot 760 tūkstošus eiro renovācijā, «Mego» atklāj veikalu Carnikavā

Teksta izmērs Aa Aa
Ekonomika
VS.LV 11:27, 26.04.2024


Šodien, 25. aprīlī, pēc renovācijas darbu pabeigšanas, veikals “Mego” Carnikavā, Rīgas ielā 14, atkal vēris savas durvis pircējiem. Kopējās investīcijas veikala rekonstrukcijā un veikala apkārtnes labiekārtošanā sastādīja aptuveni 760 000 eiro.Paša veikala renovācija tika veikta 3 nedēļu laikā. “Apzinoties, cik svarīga Carnikavas iedzīvotājiem ir pārtikas preču veikalu pieejamība un vadoties pēc mūsu uzņēmuma koncepcijas - ērts veikals tuvu mājām, mēs centāmies visus darbus veikalā pabeigt pēc iespējas ātrāk un Carnikavas iedzīvotājiem solītajos termiņos,” norāda “Mego” mārketinga nodaļas vadītājs Aleksandrs Afanasjevs.

Pēc renovācijas veikals ir kļuvis plašāks un modernāks, tirdzniecības zālē ir veikts kosmētiskais remonts. Saskaņā ar “Mego” ilgtermiņa attīstības un veikalu atjaunošanas plānu atjaunotajā veikalā ir uzstādītas modernas un enerģiju taupošas tirdzniecības iekārtas un LED apgaismojums.

Turklāt ir paplašināts preču klāsts, lielāku uzmanību pievēršot Mego kulinārijas un konditorejas izstrādājumiem.

Savukārt labiekārtošanas darbi tiks pilnībā pabeigti maijā. To ietvaros tiks labiekārtota teritorija ap veikalu, pircēju ērtībām būs pieejama ievērojami palielināta autostāvvieta līdz 42 vietām. Ārpus veikala būs taras savākšanas punkts jeb taromāts, kas nodrošinās ērtu piekļuvi un atvieglos pircējiem depozīta iepakojuma nodošanu.

“Mēs īpaši atbalstām iniciatīvas, kas veicina aktīvu dzīvesveidu, tāpēc ap veikalu plānojam izveidot veloceliņu, nodrošinot drošu un ērtu piekļuvi ne tikai autobraucējiem, bet arī velosipēdistiem,” sacīja Aleksandrs Afanasjevs.

Plānots arī izveidot iepirkšanās zonu veikala priekšā zem īpaša jumta, kur, īpaši sezonas laikā, vietējie lauksaimnieki un uzņēmēji varēs piedāvāt pircējiem savu produkciju.

Par veikalu tīklu “Mego”

Veikalu tīkls “Mego”, kas ir 100 % Latvijas kapitāluzņēmums, šogad atzīmē savu 25 gadu jubileju. Tīklā ir 91 veikals ar “Mego” zīmolu, kas nodarbina vairāk nekā 2500 strādājošo. Saskaņā ar “Dienas Bizness” izdevuma “TOP 500 Latvijas lielākie uzņēmumi” “Mego” SIA ir viens no TOP 30 uzņēmumu grupu (koncerna) uzņēmumiem Latvijā.Esiet atbildīgi par komentāriem! Jūsu izteikumi nedrīkst būt pretrunā ar LR likumdošanu.
Portāls VS.LV nenes atbildību par komentāru saturu.
Lasīt visus komentārus

Atbilēt

Anonīmi komentāri

Pievienot

RekomendējamARĪ KATEGORIJĀ

Ekonomika Sociālie uzņēmumi: cilvēki ar īpašām vajadzībām atrod sev tīkamu (+VIDEO)

Ar grantu programmam tiek veicināta un atbalstīta jēgpilnu, dažādām sabiedrības grupām nozīmīgu biznesa ideju realizēšana.

Ekonomika Anglijā un Velsā ik mēnesi slēdz 80 krogus

Anglijā un Velsā slēgto krogu skaits šī gada pirmajos mēnešos pieaudzis par trešdaļu, liecina Lielbritānijas valdības statistikas dati.

Ekonomika Latviešu valodas aģentūras direktore pērn nopelnīja ap 40 000 eiro

Latviešu valodas aģentūras (LVA) direktore Inita Vītola pagājušajā gadā nopelnīja 38 781 eiro, kas ir par 11 152 eiro vairāk nekā 2022.gadā, liecina viņas iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Lasiet arī

Ekonomika Nepatīkams atklājums: Latvijā ražotai pārtikai piemēro lielāku uzcenojumu

Latvijā ražotām olu, zivju un gaļas produktu precēm mazumtirdzniecības piegādes ķēdes posmā tiek piemērots vidēji lielāks uzcenojums nekā ārpus Latvijas ražotām precēm, secināts Konkurences padomes (KP) veiktajā tirgus izpētes noslēdzošajā sadaļā.

Ekonomika FM: pozitīvas tendences mazumtirdzniecībā vēl īsti nav redzamas (+VIDEO)

Konfidences indekss Latvijā kopš 2023. gada jūlija saglabājies vienmērīgi zemā līmenī.

Sabiedrība Krievijas un Baltkrievijas karogi Latvijas veikalos tomēr neparādīsies

Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā, kas tostarp paredz noteikt mazumtirdzniecības uzņēmumiem informāciju par Krievijā un Baltkrievijā ražotiem produktiem tirdzniecības vietā norādīt tikai rakstveidā.

Ekonomika Ukraina ir gatava piedāvāt plašu pārtikas preču klāstu

Ukrainas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (pārstāvniecība Latvijā), paziņo par savu gatavību atbalstīt Latvijas biznesu uzticamu un izdevīgu alternatīvu piegādes kanālu meklēšanā.